Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.
interiér_kuchyna_obývačka

Prinášame vám inšpiratívny seriál o bývaní. Nápady sme čerpali priamo z architektonického štúdia Create Space. Dnes vám predstavíme krásne moderné bývanie vo Viedni. Nás zaujala najmä hra s kontrastnými farbami v kombinácii s drevom a jednoduchými líniami. Čo sa najviac páči vám?

Štúdio Create Space zabezpečilo návrh a realizáciu interiéru pre lekárku z Viedne. Keďže vlastné bývanie je jedným z najväčších rozhodnutí v živote ľudí, je potrebné dôkladne zvážiť všetky možnosti, ktoré sú k dispozícií. Takisto je viac než nevyhnutné, obrátiť sa na rady odbnorníkov.

Nám sa zapáčil design interiéru od Create Space a chceme sa s vami o nápady podeliť.

Byt sa skladá z:

  • predsiene
  • kuchyne
  • jedálne
  • obývačky
  • spálne
  • detskej izby
  • kúpeľne a záchodu

Otvorený priestor utužuje vzťahy

Možno ste už počuli, a budete s nami súhlasiť, že kuchyňa je srdcom každého domova a rodiny. Nie vždy je možné tomu interiér prispôsobiť, no ruky profesionálov sa vždy zvládnu aspoň priblížiť k vytúženému ideálu. S malou kuchynkou v paneláku možno nespravíte zázraky, no ak vám to priestorové možnosti dovoľujú, určite rekonštruujte a vytvorte si aj vy doma otvorený priestor. Či už spojíte kuchyňu s obývačkou, alebo obývačku s jedálňou, je na vás.

Presne tak sa stalo aj v nádhernom viedenskom byte, v ktorom je hlavným ohniskom domácnosti prepojenie troch inak samostatných izieb.

Hlavný architekt, Peter Fritsch, sa rozhodol v byte vytvoriť priestranný a otvorený interiér. Obývacia izba, kuchyňa a jedáleň sú vlastne jedna miestnosť.

Príjemné prostredie umožňuje byť rodine s deťmi stále pokope. Po škole si deti môžu vypracovávať úlohy v jedálni, zatiaľ čo mama chystá večeru v kuchyni. Tým má svojich najmenších stále na očiach a je im k dipospozícii, keď ju potrebujú.

Vďaka veľkej otvorenej miestnosti sa interiér stáva hlavným životným a spoločenským miestom nielen pre rodinu, ale aj pre náštevy.

Moderný nádych, minimalizmus a hra farieb

Na fotkách si všimnite, že celá domácnosť je zariadená minimalisticky a v tónoch jednoduchých farieb: biela a antracitová. Intenzitu farieb zvyšuje kontrastná tyrkysová.

Dominantným materiálom je jednoznačne drevo, ktoré celému interiéru dodáva útulnosť a harmonizuje ho. Príjemnu atmosféru zdôrazňuje správne umiestnené teplé osvetlenie.

Každý priestor má svoj zmysel

Hlavným motívom rekonštrukcie bolo vytvoriť životný priestor pre rodinu s malými deťmi a príjemnou atmosférou. Požiadavka majiteľov spočívala v použití prírodných materiálov a kontrastných farieb, čo Create Space splnilo na jednotku.

Najvýraznejším prvkom otvoreného priestoru sa stal masívny jedálensky stôl a moderný kuchynský ostrovček.

Inšpirujte sa hlavne jednoduchosťou celej domácnosti, ale aj nápaditým využitím kombinácie niekoľkých farieb, ktoré pôsobia príjemným dojmom.

Viac fotiek a pôdorys nájdete tu: https://createspace.sk/interier-endemanngasse-vieden/

Fotky z dielne Jarolim.sk sme čerpali takisto priamo z webu.

V prípade, že chcete s návrhom interiéru poradiť, pozrite si web a neváhajte Creat Space kontaktovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *