Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Inšpirujte sa spôsobmi, ako môžete svoj Valentín ozvláštniť vďaka DIY kartám, dekoráciám a maškrtám. A pýtate sa, kedy je Valentín? Čoskoro. 14. 2. 2021 patrí všetkým zamilovaným. Nielen párom, ale aj kamarátom, rodinným príslušníkom a každému single človeku, ktorý miluje sám seba.

Deň svätého Valentína je už takmer tu – a či už plánujete sladkú oslavovať len s manželom a deťmi, alebo romantickou večerou pre dvoch, či stráviť zábavný deň s najlepšou kamarátkou, máme pre vás nápady a tipy – DIY darčeky na Valentína v podobe kariet, dekorácii a skvelého jedla.

8 DIY darčekov na Valentína

Začnite valentínskym jedlom

1. Vyšľahajte svojmu miláčikovi horký čokoládový kokteil. Doprajte si spoločne hrnček domácej horúcej čokolády, či už s kvapkou bourbonu alebo bez neho. Skkvelým nápadom je aj čokoládové fondue s ovocím, orieškami alebo inou potravinou, ktorú spoločne milujete.

2. S kamoškou si naplánujte skvelý čajový podvečer a večer si dajte kľudne aj kvalitné víno. Oslávte priateľstvo sladkými pochúťkami, špeciálnym čajom a večer vínkom.

3. Podeľte sa o obľúbené jedlo, či upečte a navarte niečo špeciálne pre celú rodinu. Skúste skvelý a zdravý banana bread alebo muffiny, ktoré chutia malým i veľkým. Svojej rodinke môžete muffiny zabaliť do malých krabičiek so stužkou a rožiariť ich nadšené oči.

Čo nám dala príroda

4. Možností v tomto období nemáte až tak veľa, no do lesa stále ísť môžete. Odrežte v ňom suché halúzky a konáriky, prípadne aj ihličie a doma si vyrobte nie vianočný stromček, ale valentínky. Ozdobte ho vystrihnutnými srdiečkami a pusinkami.

Vytvárané umenie alebo keď stačí papier

5. Namaľujte obrázok alevo vytvorte nejakú peknú ilustráciu s obľúbeným mottom, citátom v canve. Vaše dielo nazabnudnite zarámovať.

6. Vyrobte valentínske kartičky či pozdravy a pošlite ich celej rodine poštou.

7. Zaujímavé môžu byť aj darčekové koše na mieru, ktoré svojmu miláčikovi nakombinujete podľa toho, čo má naozaj rád. Veď predsa, sami ho/ju poznáte najlepšie.

A samozrejme fotky

8. Zarámujte vašu obľúbenú fotografiu. Fotky zo svadby, dovolenky, čias kedy ste sa spoznali. Môžete ich nechať zarámovať alebo vytvoriť fotoknihu či celý album. Takisto sú pekné aj prekleslené fotky (ale to už asi nestíhate).

Čo najkrajšie ste dostali/darovali na Valentína vy?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *