Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Sedíte často za svojim počítačom, kde vás čaká hromada práce? Potom by ste mali zvážiť investíciu do skutočne kvalitnej stoličky, vďaka ktorej vás nebude bolieť chrbát. Nielen to – mali by ste sedieť správne a to je hlavným aspektom, prečo kúpiť dobrú stoličku – pre vaše zdravie. Preto tentoraz prinášame desať dôvodov, prečo si vybrať tú najlepšiu stoličku.

Kancelárska stolička Boss

Zdravie

Najdôležitejší dôvod, prečo kúpiť dobré kancelárske kreslo či stoličku, je samozrejme už spomínané zdravie. Neničte si zbytočne chrbát len ​​preto, že sedíte na nesprávnej stoličke. Pred kúpou odporúčame vyskúšať si stoličky a nechať si poradiť.

Ergonómia

Je to práve táto náuka, ktorá pomáha prispôsobiť sedenie ľudskému telu. Ergonomická stolička je taká, ktorá zabezpečí pohodlné a zdravé sedenie. Nekupujte stoličku, ktorá nie je označená ako ergonomická. Neskôr by ste mohli ľutovať.

Pohodlie

Bez komfortu to nie je ono. Iste sa vám niekedy stalo, že ste sedeli na stoličke, ktorá vám nevyhovovala. To potom nie je príliš príjemný zážitok. Ak existujete na stoličke niekoľko hodín denne, vyberte si stoličku, na ktorej budete sedieť pohodlne.

Bolesť

Zlá stolička môže priniesť bolesti chrbta a krčnej chrbtice. Sedenie by malo byť nielen príjemné, ale tiež by vás ani vašu chrbticu nemalo zaťažovať. Nezabudnite, že by stolička mala mať aj opierku hlavu, aby ste si mohli na chvíľu uľaviť.

Odpočinok

Správna stolička umožní svojmu užívateľovi tiež chvíľku relaxácie a uvoľnenia. Takéto sedenie musí mať okrem opierky hlavy tiež podrúčky, kde si na chvíľu môžete oprieť aj ruky. Okrem toho môžete ale nemusíte kúpiť aj podnožku.

Pohyb

Viete, že aj na stoličke pri obyčajnom sedení by ste sa mali možnosť pohybovať? Práve preto sú stoličky, ktorým ich mechanika umožňuje pohupovanie či rôzny pohyb. Niektoré novinky dokonca prispievajú tiež k posilňovaniu a to vďaka pohybu, ktorý stolička umožní.

Produktivita

S dobrou stoličkou zvyšujete svoju produktivitu práce. Je to totiž práve prostredie a to, ako sa cítite, čo vám môže chuť do práce zabiť alebo naopak podporiť. Vyberte si stoličku, na ktorej bude radosť pracovať.

Multifunkčnosť

Kvalitná stolička by mala umožniť pokojné sedenie aj viacerým osobám. Investícia tak razom zo stoličky urobí nielen vašu obľúbenú pracovnú stoličku, ale napríklad aj pohodlné sedenie manželke či deťom pri počítači či inej činnosti. Preto by stolička mala byť výškovo nastaviteľná.

Materiál

Aj materiál poťahu stoličky môže byť dôvodom, prečo kúpiť drahší kúsok. Materiál by vám totiž mal vyhovovať po všetkých stránkach. Hrozí napríklad, že deti stoličku zašpinis? Skúste umývateľný poťah z kože alebo lacnejšie eko kože. Pracujete aj v lete a nemáte klimatizáciu? Priedušný textil môže byť skvelým riešením.

Úspora

Posledným bodom je úspora. Investícia do dobrej stoličky znamená tiež väčšiu životnosť stoličky. Neváhajte a sledujte recenzie a hodnotenia zákazníkov, ktorí stoličku už vyskúšali. Získate tak kvalitnú stoličku, ktorá vydrží mnoho rokov, namiesto stoličky, kvôli ktorej by ste za rok kupovali novú.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *