Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Aj malá kúpeľňa môže mať veľký potenciál. Ideálnym riešením do neveľkého priestoru je sprchovací kút, avšak bez tradičnej vaničky. Otvorené sprchové zázemie ľahko naviaže na okolité povrchy, zachová vzdušnosť miestnosti a navyše pôsobí čistým a elegantným dojmom. Ak chcete aj vy mať trendy kúpeľňu, potom sa inšpirujte sprchou bez zastaranej vaničky. Má veľa výhod – a my prinášame 10 z nich.

Elegancia ako plus

A čo takto zladiť dlažbu a obklady na stenách? Celý priestor rozdelí iba sprchová stena, pričom nedôjde k uzavretiu ani zmenšeniu výsledných dojmov. Čistota a elegancia doplní minimalistický vzhľad kúpeľne. Celok stačí kombinovať s dizajnovým žľabom. Výhodou je tiež možnosť sprchovací kút umiestniť kamkoľvek – do rohu alebo do priestoru. Je to na vás.

Pevná stena Ideal Standard Wetroom Walk-in 90 cm, sklo číre

Upratovanie ako koníček

Nie každý miluje pravidelné upratovanie. Ovšem upratovanie sprchovacieho kúta bez vaničky je ľahké. Jednoduchá údržba je preto ďalším aspektom, prečo sa pre tento variant rozhodnúť. Dlažba sa ľahko čistí a dezinfikuje. Náročné umývanie vane? Odpadá.

Hygienické prostredie

Na predchádzajúci bod nadväzuje hygiena, ktorá je v kúpeľni nesmierne dôležitá. Čisté prostredie je v prípade sprchy bez vaničky samozrejmosťou. Dlažbu môžete jednoducho vytrieť dezinfekčnými prípravkami alebo parným mopom.

Odolné materiály

Namiesto sprchovej vane je povrch sprchovacieho kúta tvorený keramickou dlažbou, ktorá vyniká vysokou životnosťou a odolnosťou. Nemusíte sa báť ani mechanického poškodeniu.

Bezbariérový prístup do kúpeľne

Riešenie bezbariérovej ​​kúpeľne nikdy nebolo jednoduchšie. Sprchovací kút môžete urobiť presne tak veľký, ako potrebujete. Vďaka jednotnej podlahe sa tu navyše ľahko dostanete napríklad s invalidným vozíkom. Stačí si upraviť rozmery a požiadavky ešte pred tým, než sa pustíte do úpravy vašej kúpeľne.

Moderný štýl

Nie je štýl ako štýl. Jednoduchosť tejto kúpeľne patrí medzi stálice na rebríčku kúpeľňových trendov. Moderný koncept kúpeľne zaujme každého, kto chce ísť s dobou.

Glass 1989 Step in – pevná voľne stojaca stena, 100cm

Bezpečnosť

Aj sprchové zázemie bez vaničky môže byť bezpečné. Stačí zvoliť protišmykovú dlažbu, alebo do priestoru umiestniť vhodnú protišmykovú podložku. Sprchová rohož je praktická aj dizajnová zároveň. Bezpečnostné podmienky spĺňa tiež sprchové sklo.

Nie je žliabok ako žliabok

Odtokový žliabok by mal korešpondovať so štýlom a prevedením vašej kúpeľne, preto ich trh ponúka veľké množstvo – rôznych veľkostí a prevedení. Pozor treba dať na pokládku dlažby – tá sa v týchto prípadoch vykonáva v miernom sklone, aby voda bez problémov odtekala.

Sprcha na mieru

Jednou z najväčších výhod je možnosť navoliť si akékoľvek rozmery sprchovacieho kúta. Či už disponujete veľkým alebo naopak malým priestorom, sprchovací kút môžete upraviť tak, ako si prajete. Už totiž nie ste obmedzení veľkosťou typizovanej vaničky.

Cena, ktorá poteší

Pretože odpadá nutnosť kupovať sprchovú vaničku a hotový sprchový kút, môžete ušetriť rodinný rozpočet. Základný variant často vyžaduje iba kúpu zásteny, žliabku a sprchovej batérie. Sami si teda môžete určiť rozsah a cenu vybavenia, do ktorého investujete.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *