Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Na trhu nájdete veľké množstvo hračiek v rôznych farbách, dizajne a s kreatívnymi funkciami. Je ale veľmi dôležité vyberať také hračky, ktoré sa pripíšu na zdravom vývine dieťaťa. Ide najmä o tie tradičné drevené. Pozrite si 5 dôvodov, prečo siahať práve po hračkách z dreva.

1.Očarujúci dizajn očarí aj tých najmenších

Drevené hračky pritiahnu pozornosť aj najmenších ratolestí. Sú jednoduché a vyrobené v jemných farbách, preto nepôsobia rušivo. Hračky z iných materiálov sú vyrobené v komplikovanejšom dizajne s viacerými funkciami, vtedy môžu detskú pozornosť rušiť. Hračky z dreva majú jednoduchú štruktúru a jemné línie.

2. Ich kúpou chránite životné prostredie

Plastové hračky sú síce pekné, no v prírode sa rozkladajú mnoho rokov. Drevená hračka je vyrobená z obnoviteľných materiálov, ktoré sú šetrné k prírode. Sú recyklovateľné a odolné voči elektrickému šoku.

3. Bezpečné pre deti

Vďaka tomu, že drevo je prírodný materiál, je aj bezpečný pre deti. Drevené hračky sú povrchovo upravované zdravotne neškodnými lakmi a farbami. Ide o obrovskú výhodu v situáciách, keď dieťa hračku olizuje či hryzie. Neobsahujú žiadne toxické látky, ktoré by mohli dieťaťu uškodiť.

4. Dedia sa medzi súrodencami

Každý rodič pozná rýchle zničenie hračky čo i len malým úderom o zem. Drevené hračky sú silnejšie a odolnejšie voči poškodeniu. Vďaka tomu ich po využití môžete dať mladším súrodencom. Týmto spôsobom ušetríte vašu peňaženku a znásobíte radosť detí.

5. Majú vplyv na zdravý vývin dieťaťa

Všetci rodičia chcú, aby sa ich dieťa vyvíjalo tým správnym smerom. Vďaka hračkám z dreva zabezpečíte rozvoj detskej fantázie a kreativity. Dieťa si vďaka nim bude cibriť svoju predstavivosť.

6. Drevené hračky sú príjemné na dotyk

Drevo je ako prírodný materiál veľmi príjemný a jemný na dotyk. Vďaka tomu je šetrní k detských rúčkam, ktoré prvými dotykmi spoznávajú okolitý svet.

7. Drevená hračka dieťa neomrzí

Výrobcovia týchto hračiek si dávajú záležať na tom, aby deti rýchlo neomrzeli. Ich funkcie a čaro dieťa nachádza v každej hre, preto sa s ňou dieťa vydrží hrať tak dlho. Čím sú hračky jednoduchšie, tým dlhšie ju dieťa objavuje. Drevené hračky nútia deti vymýšľať, napodobňovať zvuky a tvoriť.

Nie je hračka ako hračka. I keď na svete existuje mnoho druhov hračiek v rôznych prevedeniach, farbách a odtieňoch, je veľmi dôležité vybrať tú, ktorá sa pripíše na zdravom vývine dieťaťa. Medzi také patria aj drevené hračky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *