Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Čo je základom šťastného života? Je to rovnováha? Sú to ľudia okolo nás? Možno je to aj náš domov, miesto, kde trávime množstvo času a ktoré je nám tak trochu oporou. Miesto, kam sa denne vraciame z práce. Miesto, ktoré slúží k odpočinku. Áno, šťastný domov je základom. Poďme sa pozrieť, aké farby vykúzlia happy náladu aj u vás doma. Možno si vyberiete tú svoju.

Ilustračný obrázok, zdroj

Modrá je dobrá

Viete, že nielen zelená je upokojujúcou a harmonickou farbou? Áno, aj modrá je dobrá. Trendy sú pastelové odtiene, svetlá baby blue aj námornícka modrá. Táto farba, symbolizujúce živel vody, hodí sa dosť dobre do kuchyne, spálne aj pracovne. Ľudia sú vraj v spoločnosti modrej produktívny. Svetlá modr

á sa hodí aj pre menšie priestory. Čo tak jemná belasá kúpeľňa? Ak si na modrú výmaľbu netrúfate, nevadí. Skúste zaobstarať jeden modrý kus nábytku. Možno až potom uveríte, ako úžasnú moc má táto farba.

Modrá farba v spálni, zdroj

 

Zelená, farba roka 2017

Greenery bola vyhlásená ako farba roku 2017. Mohli sme ju vidieť v módnom priemysle, ale aj v interiérovom dizajne. Niet divu, je to farba jari, nových začiatkov a navyše je dobrá pre naše oči. Nie každý ju má rád, ale priaznivci iste ocenia jej príjemnú energiu. Limetková, khaki alebo sýta? Prečo nie. Hodí sa nielen na stenu do detskej izby či spoločenskej zóny. Odvážni môžu siahnuť napríklad po zelenej pohovke, ušiaku alebo príborníku. Zelenej fantázii sa medze nekladú!

Zelená sedačka, zdroj

Červené šťastie

Ste temperamentný a energický? Čo vám hovorí červená farba? Priaznivci tejto sýtej farby sú sebavedomí a odvážni. Nie každému táto farba v interiéri sedí. Ak sa však uplatňuje s mierou, môže priestoru dodať úžasný šmrnc presýtený iskrivou náladou. Pretože sa jedná o vskutku výraznú farbu, skôr než výmaľbu odporúčame ozvláštniť interiér behúňom, vzorovanou tapetou alebo dizajnovou komodou. Hrejivé tóny interiéru dodá vínová červená, výstrednú atmosféru docielite použitím červeného prvku.

Fototapeta – Sleepy poppy’s land

Ružová letí

Ďalšia z trendy farieb v móde aj v bývaní je na prvý pohľad nenápadná ružová. Táto romantická farba sa hodí do akéhokoľvek interiéru. Hodí sa pre kombinácie s pastelovými tónmi alebo ako osvieženie minimalistického konceptu. Ani ružové steny nie sú tabu, ak zvolíte decentný odtieň. V akom štýle vám ružová urobí radosť? Bude súznieť s bielym rustikal štýlom, s modernou jednoduchosťou aj s drevenou oázou.

Ružová na stenách, zdroj

Farba slnka

Žltá je neskutočne zaujímavá farba, ktorá v interiéri vykúzli nevšedné dojmy. Nie každý má odvahu použiť túto energiou nabitú farbu, ktorá stimuluje kreativitu. Hodí sa kamkoľvek – všade pozdvihne náladu a dodá sviežosť. Vyhnite sa jej iba v spálni. Obľúbené varianty sú kanárikovo a horčicovo žltá – obe sú úplne jedinečné.

Žltá v interiéry, zdroj

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *