Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Domácnosť, ktorá prekypuje radosťou, spoznáte hneď, ako do nej vstúpite. Čo však túto veselú atmosféru vytvára? Naše pocity z celého dňa určite hrajú svoju rolu, no v skutočnosti na nás vplýva prostredie. Najmä ak ide o náš domov. Pri správnom zariadení a vhodných detailoch interiéru z neho vyčaríte radostné miesto. Ako na to? 

Pridajte interiéru živé farby

Pestré a sýte farby dokážu zázraky. Akákoľvek farba na nás nejak pôsobí a ovplyvňuje tak to, ako sa cítime. Od upokojujúcej modrej až po vášnivú červenú, energickú žltú a útulnú hnedú. 

Ak je vaším cieľom vytvorenie veselej a radostnej atmosféry, vyskúšajte žltú. Tá je spájaná s radosťou a šťastím. Do svojho interiéru ju môžete pridať prostredníctvom závesov alebo dekoračných vankúšov. 

Nalaďte sa na dovolenkovú vlnu

Vytvorte vo svojom domove tú správnu dovolenkovú náladu. Prineste uvoľnenú letnú atmosféru pomocou nábytku či dekorácie z vašej obľúbenej destinácie. Samozrejme, nemusíte so sebou nosiť skriňu ako suvenír. 

Skúste do svojej obývačky alebo spálne pridať napríklad húpaciu sieť. K tomu niekoľko jasných a modrých dekorácií, koberček a vázy. 

Oživte dieťa v sebe

Čím ste najradšej trávili čas ako dieťa? 

Či už ste sa hrali so stavebnicami, liezli po stromoch alebo pili čaj s bábikami, vráťte sa do detských čias. Doprajte si napríklad biliardový alebo futbalový stôl. 

Ak žijete v dome, upevnite nad garáž basketbalový kôš alebo si na záhrade vytvorte futbalovú bránku. Prípadne si na záhrade vytvorte minigolfové ihrisko. 

Zaobstarajte si domácich miláčikov

Domáce zvieratá nie sú pre každého. A možno už nejaké doma máte, a tak viete, čo máme na mysli. Domáce zvieratká vyžadujú istú dávku zodpovednosti a starostlivosti. Odmenia sa vám však nikdy nekončiacou láskou a vernosťou. 

Pokiaľ ste si túto možnosť dobre zvážili a rozhodli sa pre nového spoločníka, navštívte okolité útulky. Sú plné krásnych a vďačných zvierat, ktoré možno čakajú práve na vás. 

Buďte kreatívny 

Vytrhnite sa zo stereotypu a obohaťte svoju domácnosť o jedinečný dizajn. Skvelým nápadom na leto sú napríklad nezvyčajné kochlíky.

Ak máte doma starú vaňu, umývadlo alebo dokonca aj záchod, zmeňte ich na kvetináče plné života. Týmto spôsobom môžete použiť akékoľvek predmety. Fantázii sa medze nekladú. 

Zamyslite sa nad svojim interiérom

Keď sa nasťahujeme do nového domova, automaticky používame všetky miestnosti rovnako ako predošlý majiteľ. Často však zabúdame na to, že máme aj iné možnosti. Sadnite si s kávou uprostred miestnosti a poobzerajte sa. 

Je tu niečo, čo vám vadí? Dá sa nábytok rozmiestniť lepšie? Čo ak by ste túto miestnosť kompletne vymenili za inú? 

Možno budete prekvapení, na čo všetko prídete. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *