Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Akvárium s rybičkami je súčasťou mnohých moderných domácností. Ide nielen o zaujímavý chovateľský zámer, ale rovnako o nápaditý doplnok interiéru. Voda ako upokojujúci prvok nemusí chýbať ani v najintímnejšej miestnosti vášho domova – v spálni. Prinášame hneď 7 dôvodov, prečo si do spálne zaobstarať akvárium plné rybičiek.

Lepšie ako televízia

Ak ste doteraz zaspávali pri zapnutej televízii, popremýšľajte o zmene. Televízia totiž podľa vedcov do spálne rozhodne nepatrí. Tento prístroj, ktorý môže mať neblahý vplyv na váš spánok, môžete nahradiť oveľa lepšou a zdravšou podívanou – akváriom. Bublanie, očarujúca modrá a príjemný zvuk vody vám pomôže rýchlejšie sa dostať do hladiny alfa a tak ešte lepšie zaspávať. A práve o to v spálni ide, že?

Harmónia ľahko a rýchlo

Pravidelné pozorovanie akvária so živými rybičkami je tak trochu formou relaxácie. Moc prítomného okamihu vám môže zlepšiť život. Stačí sa každý deň aspoň päť minút odtrhnúť z bežných aktivít a dopriať si pokoj pozorovaním života v akváriu. Sústreďte sa na podvodný život a načerpajte pokoj, ktorý z akvária vyžaruje.

Nie je hobby ako hobby

Ak ste vy alebo vaše deti dlho hľadali taký záujem, na ktorom by ste sa podieľali spoločne, potom sa môžete stať chovateľom rybičiek. Starostlivosť o akvárium a živé sladkovodné rybky nemusí byť vôbec zložitá. Urobte z akvária vaše hobby a odmenou vám bude každodenný snový pohľad do malého vodného sveta.

Potešte domáce rastliny

Voda z akvária môže byť skvelým pomocníkom v starostlivosti o izbové rastliny. Ak pestujete zeleň, nevylievajte vodu z akvária pri čistení. Túto vodu plnú živín môžete používať k zálievke. Kvety potešíte a kto vie – možno ešte viac opeknejú.

Zvlhčíte vzduch

Trápi vás doma suchá a nepríjemná klíma? S akváriom dosiahnete zvlhčenie vzduchu, bez toho aby ste investovali do najrôznejších prístrojov a zvlhčovačov. Obzvlášť v spálni oceníte zlepšenie ovzdušia, ktoré opäť napomáha lepšiemu a kvalitnejšiemu spánku.

Tlmené, ale praktické

Osvetlenie, ktoré je samozrejmou súčasťou akvária, svieti aj v noci. Modré tlmené svetlo poteší každého, kto nerád zaspáva za tmy. Toto svetlo je sprievodcom tiež pri nočnom vstávaní alebo pri ceste na toaletu.

Nie je doplnok ako doplnok

Váš malý vodný svet môže byť pôsobivou dominantou vašej spálne. Nezabudnite, že spolu s akváriom môžete celú koncepciu spálne pojať podvodne. Vaša oáza pokoja sa tak premení na prímorský odpočinkový raj. Stačí pridať vhodné dekorácie a textil, ktoré sa tématicky dotknú práve podvodného života. Keď milujete vodu, nie je čo riešiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *