Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Vodné postele hrajú hlavnú úlohu v rade komediálnych scén, ktoré narážajú na ich zdanlivú nepraktickosť. Stačí si spomenúť na legendárny Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Je to veľká škoda, pretože vodná posteľ dokáže byť až prekvapivo pohodlná a nenáročná na údržbu. Nasledujúcich 7 faktov sa vás o tom pokúsi presvedčiť.

Vodná posteľ – ilustračný obrázok, zdroj

1. Existuje viac typov vodných postelí

Na trhu existujú v praxi dva typy vodných postelí. Starší má podobu vaku naplneného vodou, no túto konštrukciu nemožno už v dnešnej dobe odporučiť. Novší typ má podobu matraca, ktorý je vodou naplnený len čiastočne. To prináša mnoho výhod od lepšej životnosti až po zvýšenie pevnosti.

2. Susedov nevytopíte

Bojíte sa, že matrac praskne a vy vytopíte susedov? Pri vodných posteliach certifikovaných pre európsky trh nemusíte mať obavy. V prvom rade je matrac dostatočne odolný, v druhom je vybavený bezpečnostnou fóliou, ktorá vodu bezpečne zachytí.

3. Čaká vás hlboký spánok

Vodná posteľ poskytuje ideálnu podporu. Hmotnosť vášho tela sa rozloží a chrbtica je skvele podopretá. Každý matrac sa pred použitím plní vodou podľa váhy človeka, ktorý na nej bude spať.

Čo všetko ešte podporuje dobrý spánok? Napísali sme tu.

4. Špliechanie nezačujete

Keď je matrac naplnený vodou, musí byť pri každom pohybe zákonite počuť špliechanie. Alebo nie? Samozrejme, že nie! V matraci nie je vzduch a žiadny priestor navyše. Voda sa síce prelieva, ale v uzavretom priestore. Špliechanie tak naozaj nebudete počuť.

5. Druhého neprebudíte

Niektorí ľudia sa v noci prevaľujú, prípadne vstávajú skôr ako ich partner. Rozvlní sa matrac v momente, keď si do manželskej vodnej postele ľahne ďalšia osoba? Áno, ale rozhodne nie tak, ako si možno predstavujete. O čo silnejšia je stabilizácia matraca, tým menej sa vlní.

6. Sex na vodnej posteli nebude lepší

Vodná posteľ je často uvádzaná ako zázrak, ktorý dokáže oživiť vášeň. Bohužiaľ to tak nie je. Matrac je pohodlný a pohyblivý povrch možno prinesie radu nových zážitkov, ale rozhodne by vidina lepšieho sexu nemala byť hlavným dôvodom pre obstaranie.

7. Voda stačí z vodovodu

Pre naplnenie postele nepotrebujete žiadnu špeciálnu vodu. Postačí vám tá z vodovodu, do ktorej sa len pravidelne pridáva špeciálna kvapalina proti vzniku baktérií a rias. Výmena vody vás čaká až s prípadným sťahovaním.

Ako vidíte, vodné postele naozaj nie sú až tak exotickým tovarom, ako by sa mohlo zdať. Ich hlavnou prednosťou je vysoký komfort a hlboký spánok bez prachu a roztočov.

A aké iné možnosti ešte máte: druhy matracov na trhu. A typy postelí, ktoré sú najlepšie zasa tu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *