Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Dovolenková sezóna je v plnom prúde, no za letnou pohodičkou nemusíte cestovať príliš ďaleko. Môžete si ju vytvoriť aj doma. Len si to predstavte. Prídete po dlhom dni v práci a uložíte sa na pohodlné lehátko s osviežujúcim nápojom. Ako môžete dodať svojmu domovu nádych dovolenky? Poradíme vám v našom článku. 

1. Použite vonkajšie závesy

Závesy v našich končinách používame štandardne v interiéri, no svoje využitie nájdu aj vonku. Môžete ich napríklad zavesiť na steny vášho altánku a získať tak viac súkromia. Používajte ľahké a priehľadné materiály. Prípadne ich môžete zavesiť na verandu. Pomocou vonkajších závesov vytvoríte aj príjemný tieň. 

2. Vytvorte zbierku mušlí

Nosíte si z dovoleniek na pamiatku zbierku mušlí? Použite ich ako dekoráciu vo väčšej sklenenej váze. Tú môžete vyplniť pieskom, ktorý vôbec nemusíte vláčiť až z dovolenky. Nikto predsa nemusí vedieť, že pochádza zo susedovej stavby. 

3. Pripravte sa na siestu

Ak máte krytú verandu alebo terasu, pridajte jej komfortnú pohovku s farebnými vankúšmi. Prípade si zaobstarajte hojdaciu sieť pre poobedňajší šlofík. Ako dekoráciu môžete použiť gitaru, spomínané závesy alebo zvonkohru. 

4. Máte už vonkajší bar? 

Jednoduchý stolík s pohármi a limetkami je dobrý začiatok. Pod stolík môžete v čase používania umiestniť prenosnú chladničku s nápojmi a prísadami do vašich drinkov. Takto nebudete musieť chodiť po osvieženie príliš ďaleko. 

VidaXL 13-dielna záhradná barová súprava, polyratanová, hnedá
VidaXL 13-dielna záhradná barová súprava, polyratanová, hnedá

5. Zaveste si húpacie kreslo

Či už vonku alebo vnútri, hojdacie kreslo okamžite vytvorí uvoľnenú atmosféru. Tá nevyhnutne patrí k letu. Vyskúšajte húpacie kreslo na verande alebo v obývacej miestnosti. 

6. Preorganizujte kuchyňu

Samozrejme, upratovať sa v lete asi nikomu veľmi nechce. Aj malé zmeny však dokážu osviežiť vašu kuchyňu a dodať jej letného ducha. Vyskúšajte minimalizmus a odľahčite svoju kuchyňu o nepotrebné veci, ktoré môžete uložiť v skrinkách. Otvorené police pôsobia priestrannejšie a dovolia vašej kuchyni “dýchať”. 

7. Jednoduché prestieranie

Namiesto skladovania príborov v zásuvkách ich môžete uložiť v dekoratívnom držiaku priamo na stole. Navyše tak bude jednoduchšie pochutnať si kedykoľvek na letnom šaláte alebo dezerte.

Prestieranie obojstranné Holiday, 2 kusy
Prestieranie obojstranné Holiday, 2 kusy

8. Kytice z divokých rastlín

Kvety majú výnimočnú schopnosť osviežiť váš domov a priniesť doňho pestré farby. Ako vázu môžete použiť rôzne predmety, aby bola kytica ešte zaujímavejšia. Napríklad zaváraninové poháre alebo fľaše. 

9. Osviežte svoj interiér námorníckymi pruhmi

Modro-biele pruhované obliečky vám pomôžu vytvoriť atmosféru dovolenkového domčeka na pláži. Môžete ich tiež použiť v prípade dekoratívnych vankúšikov. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *