Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Čaká vás zariaďovanie atypického interiéru a už teraz máte obavy z toho, že v bežnej ponuke nábytku a bytových doplnkov nenájdete nič vhodného? V tom prípade je tu pre vás niekoľko rád, ktoré vám pomôžu nájsť ten správny štýl.

Inšpirácia kuchyňa  – ilustračný obrázok, zdroj.
Inšpirácia kuchyňa – ilustračný obrázok, zdroj.

Vsaďte na nábytok na mieru

Špecifické dispozície vášho bývania môžu byť zásadnou prekážkou pre umiestnenie bežného nábytku. Problémy sa často vyskytujú predovšetkým v kuchyni, ktorá sa musí vtesnať na menší priestor. Riešením je nábytok na mieru. Je pochopiteľné, že obstarávacie náklady sú spravidla vyššie, avšak nemusíte robiť žiadne ústupky. So skúseným stolárom môžete prísť na ďalšie vylepšenia a nad finálnym vzhľadom máte maximálnu kontrolu.

Nábytok na mieru tiež môže hrať úlohu ústredného motívu, podľa ktorého prispôsobíte zostávajúce vybavenie a ďalšie detaily v interiéri. Výsledkom bude jednotný a hlavne nezameniteľný štýl. V prípade menších priestorov by malo byť cieľom využiť každučké miestečko. Neváhajte zaplniť okrúhle výklenky a nepravidelné rohy.

Hľadajte alternatívy

Bohužiaľ niekedy ani napriek všetkej snahe sa nedá priestor upraviť tak, aby sa do neho hodilo štandardné riešenie. Skvelým príkladom je umiestnenie veľkej televízie tam, kde musí byť iný nábytok. V takýchto prípadoch je nutné hľadať alternatívy. Televízor tak môžete nahradiť projektorom a sťahovacím plátnom. Získate veľký a kvalitný obraz aj bez televízie.

Náhradné riešenie je nutné nezriedka hľadať tiež u podkrovných bytov. Skosené steny izieb volajú po už spomínanom nábytku na mieru. Pokiaľ sú v podkroví vidieť trámy, popremýšľajte nad tým, ako ich využiť. Môžu slúžiť napríklad pre umiestnenie vešiaku na oblečenie. Šikovným riešením získate voľný priestor navyše.

Existuje miesto vo vašom bývaní, kde nie je možné otvoriť bežné dvere? Stavte na posuvné dvere, ktoré zachádzajú do stavebného puzdra. Opäť získate priestor. Dvere možno navyše kúpiť v rôznych materiáloch a dizajnoch. Pri správnom výbere opäť zapracujete na štýle vášho bývania.

Hlavne sa nevzdávať

Bola by obrovská škoda, keby ste kvôli špecifickej dispozícii vášho bývania už vopred hádzali flintu do žita. Váš domov si zaslúži štýl, ktorý bude v tomto prípade možno zložité vyladiť, ale nič nie je nemožné. Nábytok na mieru a praktické alternatívy dokážu zázraky dokonca aj tam, kde by to nikto nečakal.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *