Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Drôtený program je obľúbeným pomocníkom v kuchyni a kúpeľni. Dávno to už neplatí, že musí byť na pohľad nudný. Možnosti jeho využitia sú široké a v prípade správnej voľby dokáže dokonale oživiť interiér.

Drôtený program v kúpeľni – ilustračný obrázok, zdroj

Existuje celý rad možností, ako v rámci domácnosti organizovať kuchynské pomôcky, kozmetiku a ďalšie nevyhnutnosti, s ktorými sa stretávame v kuchyni a kúpeľni. Drôtený program patrí k jednej z obľúbených volieb, aj keď pre mnohých je synonymom pre nie príliš atraktívne riešenie, ktorého jedinou výhodou je nízka cena. Platí to aj v dnešnej dobe?

Drôtený program kľudne aj do retro bývania

Najrozšírenejší drôtený program je ten, ktorý pozostáva z jediného drôtu s chrómovo lesklou úpravou povrchu. Výrobcovia tam však nekončia a na trhu sú k dispozícii mnohé ďalšie varianty, ktoré dokonale zodpovedajú vzhľadu vášho domova. Drôt môže byť kombinovaný s inými materiálmi. Skvelo mu pristane napríklad drevo. Podobne povrch drôtu nemusí byť lesklý. Hľadáte drôtený program pre retro kúpeľňu? Skúste povrchovú úpravu matný chróm alebo zlatý titán. Zladiť drôtený program s rustikálnym nábytkom a inými špecifickými štýlmi už nie je problém.

Inteligentné riešenie do kuchyne

Drôtený program dokáže vyriešiť nedostatok miesta na kuchynskej linke a nevhodné vnútorné usporiadanie kuchynských skriniek. Možno aj pre vás bude prekvapením, že drôtený program myslí prakticky na všetko. Uschovať dokáže nielen malé koreničky, ale aj veľké PET fľaše alebo kuchynské papierové utierky. Chytrým krokom je inštalácia tyče alebo madla na stenu, na ktoré potom môžete zavesiť z drôteného programu, čokoľvek, čo vás napadne. Výhodou takéhoto riešenia je veľká variabilita. Prispôsobte svoj pracovný priestor tak, ako to potrebujete. Menej používané pomôcky vám už nemusia zaberať miesto na stole.

Drôtený program v kuchyni – ilustračný obrázok, zdroj

Drôtený program v malej kúpeľni

Hľadanie úložného priestoru v malej kúpeľni nie je jednoduché. Stavte opäť na madlá a tyče. Poličky a držiaky uterákov si umiestnite tam, kde to bude pre vás praktické. Niektoré drôtené programy sú vhodné pre zavesenie na radiátor rebríkového typu, čo vám ušetrí opäť dosť miesta. Ak máte malé umývadlo, určite využijete držiak na mydlo a zubné kefky. Rovnako tak môže byť z drôtu vyrobený zásobník toaletného papiera. Nie vždy je nutné pri inštalácií vŕtať do steny. K dostaniu sú tiež drôtené programy s praktickými prísavkami.

Uplatnenie v celej domácnosti

Napriek tomu, že drôtený program je najčastejšie umiestnený v kuchyni a kúpeľni, neznamená to, že si nenájde uplatnenie v ďalších miestnostiach. Z drôtu môžu byť vyrobené tiež stoličky, stolíky či veľké stojany na kvety. Stačí si len vybrať zo širokej ponuky.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *