Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Medzi najviac využívané krmivo pre našich štvornohých miláčikov patria granule. Svoje špecifiká však majú aj tie pre šteniatka. Ako teda dopriať to najlepšie starším či ešte len mladým psom?

Dožičiť naozaj kvalitné krmivo pre psov je základným predpokladom pre ich dlhý, zdravý a plnohodnotný život. Dnes sme sa pozreli konkrétne na granule.

Kedy sú granule tým správnym krmivom pre psov?

Mnoho majiteľov psíkov pri nákupe tohto sortimentu podľahne lákavému obalu. Krmivo pre psov je však zložitejšou témou, nemôžete veriť len tomu, čo sa vám zapáči na prvý pohľad. Najdôležitejším aspektom pri výbere je zloženie. Granule by mali v prvom rade pozostávať z čo najvyššieho percenta mäsa, no pozor na mäsovú múčku. Na výber máte aj viacero prevedení líšiacich sa prípravou. Pre niektorých sa hodia skôr extrudované granule, iní siahnu po lisovaných za studena či tých pečených v rúre. Čo sa týka živín, pri dospelých psoch nie je potrebné ich extrémne vysoké množstvo, skôr dbajte na pravidelnosť, teda ak nejde o zvieratá vo vysokej záťaži. Okrem mäsa je dôležité, či strava disponuje sacharidmi, problémom môže byť aj obilie.

Zdroj obrázku: Gladskikh Tatiana / Shutterstock.com

Granule pre šteniatka

A čo by sme mali dopriať mladším psíkom? Kvalitné a najlepšie granule pre šteniatka vám ponúka Panakei. Ide o ULTRA-PREMIUM naturálne prevedenie granúl, ktoré sú vhodné pre šteniatka od dvoch mesiacov ešte vo vývine, ale aj psy vo vysokej záťaži či dojčiacu gravidnú fenku. V tomto prípade sa bavíme o jedinečnej receptúre krmiva, pri ktorej sa využívajú dva druhy vždy lokálneho mäsa. Konkrétne ide o morčacie a hovädzie. Okrem neho v receptúre nájdete aj veľmi prospešnú prímes olejov, kĺbovej výživy či prírodných bylín, ktoré spolu vytvárajú dokonalú symbiózu. Zabudnúť netreba ani na humínové látky, ktoré slúžia na ochranu tráviaceho traktu.