Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Kuchyňa už dávno nie je len miestom na prípravu pokrmov. Podľa súčasných dizajnérov stále viac ľudí priznáva, že sa v kuchyni chcú cítiť príjemne. Z kuchyne je čoraz viac obývaná miestnosť, v ktorej trávime čas s našimi blízkymi. V mnohých domácnostiach sa preplieta s obývačkou a jedálňou.

Stáva sa miestom pre relax, no zároveň nestráca svoju funkčnosť. Stačí už len niekoľko malých zmien a celkový dojem z nej bude úplne iný. Zaujíma vás, aké najnovšie trendy prináša rok 2019? Podľa týchto tipov môžete osviežiť svoju kuchyňu tak, aby pôsobila moderne
a reprezentatívne.

Pestrofarebné skrinky

Farby ako biela, rôzne odtiene sivej a matná čierna sú stále obľúbenou voľbou v modernom
a minimalistickom dizajne. Svoj moment slávy však získavajú námornícka modrá a poľovnícka zeleň. Vlastnoručné premaľovanie skriniek môže byť cenovo dostupnou možnosťou ako ich spestriť. Dajte si pozor, aby ste ich nezničili a prediskutujte túto možnosť s predajcom farieb
a lakov.

Otvorené police

Vďaka otvoreným policiam môže vaša kuchyňa pôsobiť priestranne a útulne. O tento dojem však môžete veľmi jednoducho prísť, ak to s nimi preženiete. Police zvyčajne nie sú prispôsobené vysokej váhe, ako napríklad skrinky. Určite u vás pekne vynikne aj kontrastná kombinácia dreva a kovu.

Kombinácia kovových prvkov

Kovové prvky z medi a mosadze sú stále obľúbené, no podľa dizajnérov sa ľudia čoraz viac prikláňajú k rôznorodým kombináciám. Kov v kuchyni môže byť prítomný v prípade nôh stoličiek, osvetlenia, drezu a batérií alebo úchytov skriniek. Chcete sa vyhnúť monotónnosti? Zakomponujte do svojej kuchyne rôzne kovové materiály.

Mramorový efekt

Kameň si v kuchynskom dizajne stále drží svoje pevné miesto. V najmodernejších domácnostiach sa tiež môžete stretnúť s lešteným betónom. Čoraz viac sa objavuje kremeň, ktorý je pri renovácii v súčasnosti častou voľbou. Drahšou, ale stále dostupnou možnosťou je tiež žula. Nezabúdajte, že rovnaký efekt a podobné vlastnosti získate ich imitáciami.

Funkčný minimalizmus

Súčasťou dnešného kuchynského zariadenia sa stali rôzne praktické vychytávky. Tie budú aj naďalej trendom, respektíve štandardom. Ide najmä o bezúchytkové otváranie skriniek ich zatlačením alebo zabudované osvetlenie v ich vnútri.

Moderné technológie

Technológie sú v súčasnosti najinovatívnejším odvetvím. To platí aj pre využitie technológií v kuchyni. Stále väčšie množstvo kuchynských spotrebičov môžete prepojiť so svojimi smartfónmi. Inteligentné chladničky a kávovary tak ostávajú naďalej rýchlo rastúcim trendom.

Nezabudnite…

Kuchyňa vám má v prvom rade prinášať radosť. Prispôsobte ju teda svojim predstavám
a požiadavkám. Dôležité je tiež kvalitné vyhotovenie, ktoré oceníte z dlhodobého hľadiska.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *