Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Štýlové bývanie nemusí znamenať prestavbu interiéru. Stačí málo a výsledkom je originálny priestor. Aj nudný interiér môžete oživiť dizajnovými bytovými doplnkami.

Oživenie monotónneho interiéru

Čím viac sa pri zariaďovaní bytu držíte späť, pokiaľ ide o farbu, množstvo nábytku a iných vecí a celkový štýl, tým širší je váš priestor na dekorovanie.

Vždy si vyberajte interiérové doplnky, ktoré sú v súlade s dizajnovým konceptom vášho domova. Ak je napríklad váš dom alebo byt zariadený v severskom štýle, orientálne vázy budú vyzerať nevhodne.

Originalita především

V lacných obchodoch si môžete kúpiť množstvo dekorácií. Váš interiér však bude vyzerať lacno a neprehľadne.

Pritom nemusíte byť interiérovým dizajnérom, aby ste mu dodali požadovaný šmrnc. Stačí sa zamerať na ručne vyrábané dizajnové doplnky do domácnosti, napríklad tie, ktoré vytvára ACHILLEAS GLASS ART & DESIGN. Len skutočne originálne kúsky povýšia váš interiér na luxusnejší priestor.

Výhody dizajnových doplnkov

Originálne interiérové doplnky nie sú len ďalšou zbytočnosťou, ktorú neviete kam umiestniť. Objavte ich výhody:

  1. Určujú charakter celého priestoru – detail jednoducho tvorí celok a zaujímavý akcent tiež priťahuje pozornosť a vytvára správnu atmosféru.
  2. Majú praktické využitie – do váz umiestnite kvety a dizajnové misky a taniere použite na servírovanie ovocia alebo orechov.
  3. Je ľahké ich vymeniť – ak chcete interiér zladiť do inej farby alebo štýlu, nie je nič jednoduchšie ako vymeniť bytové doplnky. Priestor s vianočnou tematikou môžete za chvíľu premeniť na interiér, ktorý dýcha jarou.
  4. Je ľahké ich premiestňovať – zistite, ako a kam sa doplnky najlepšie hodia. Keď sa váza, miska alebo svietnik na polici omrzia, presuňte ich na komodu.

Zjednotenie štýlu a farebného akcentu

Len málokomu sa žije dobre v byte zariadenom v duchu hesla „sto ľudí, sto chutí“. Ak sa rozhodnete pre určitý štýl interiéru, držte sa rovnakého štýlu, najlepšie v celom byte, aby ho v žiadnej z miestností nič nenarúšalo.

Podobne postupujte aj pri výbere farieb. Určite si tri až štyri farby, ktoré sa budú vyskytovať v interiéri vášho domu, pričom dve z nich môžu byť dominantné. Na väčšie plochy zvoľte tlmené farby a výraznejšie farby si nechajte na detaily, t. j. dizajnové doplnky, ktoré môžete meniť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *