Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Pohovka je nábytkom, ktorý nielenže umožňuje príjemný odpočinok a prežiť chvíle s rodinou, ale predovšetkým robí našu obývaciu izbu tým, čím je. Priemerná doba výmeny sedacej súpravy je udávaná ako cca osem rokov. Kedy ste si naposledy zaobstarali pohovku vy?

Inšpirácia obývačka
Inšpirácia obývačka

Ak patríte medzi tých, ktorí sa chystajú investovať do novej sedacej súpravy, potom je tento článok určený práve pre vás. Ako vybrať vyhovujúcu pohovku, aby ste neskôr svoju kúpu rozhodne neoľutovali? Riaďte sa jednoduchými tipmi.

Čo v článku nájdete

Miesto

Najprv sa rozhodnite, kam a ako pohovku umiestnite. Rozmery obývacej izby vám pomôžu vyfiltrovať vhodné sofy, ktoré sa vám do neho zmestia a zároveň budú vyzerať dobre. Tiež je dobré vopred zvoliť, ako bude pohovka nasmerovaná a či bude pri stene alebo voľne v priestore, podľa toho potom vyberáme pohovku, ktorá nevyzerá zle zozadu a nenaruší tak dojmy ani svojim atypickým usadením.

Materiál

Jedným z najdôležitejších aspektov výberu je materiál a potom tiež farba. Na trhu je bohatý výber materiálov a ich kombinácií. Pre náročných je určená koža či lacnejšia ekokoža, obľúbené sú aj čalúnené pohovky. Vyberajte s ohľadom na domácich miláčikov a deti. Farieb sa netreba báť, designeri dokonca zámerne volia pestré kontrasty namiesto nudného zladenia nábytku.

2-SED CHESTERFIELD
2-SED CHESTERFIELD

Využitie

Nemenej dôležitou otázkou výberu je, koľko osôb bude obývačku využívať a či bude sedačka určená aj pre pravidelné či občasné prespávanie. Podľa toho sa môžete rozhodnúť, či vyberiete kombináciu dvoch alebo troch pohoviek, rohovú sedaciu súpravu či moderné modulové pohovky, ktoré ľahko prispôsobíte svojim potrebám. Pre zdravý spánok je dobré si priplatiť a riadiť sa recenziami, zaistíte si tak kvalitnú životnosť pohovky.

Cena

Ak máte vo všetkých aspektoch jasno, môžete si určiť rozpočet, ktorý do kúpy nového nábytku investujete. V rámci ceny odporúčame navštíviť obchody osobne a tiež pohovku vyskúšať. Predídete tak zbytočnému sklamaniu a užijete si nákup so všetkým čo k tomu patrí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *