Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Nájsť úložné priestory v malej kúpeľni je ťažké aj v prípadoch, kedy máte možnosť celé kúpeľňové jadro zrekonštruovať od úplného základu. Kúpeľňa bez miesta, kam by ste si uložili osušky a ďalšie potrebné predmety, nie je dlhodobo použiteľná. Našťastie je tu riešenie v podobe niekoľkých zaujímavých nápadov a širokej ponuky kúpeľňového nábytku, ktorý sa dokáže s nedostatkom miesta popasovať.

Inšpirácia kúpeľňa – ilustračný obrázok, zdroj.
Inšpirácia kúpeľňa – ilustračný obrázok, zdroj.

Nábytok až do stropu

Neexistuje jediný dôvod, prečo by mal kúpeľňový nábytok končiť vo výške zraku. V malej kúpeľni je dôležité využiť všetok priestor až do stropu. Toto riešenie vám pochvália aj dizajnéri, pretože takto koncipovaný nábytok pôsobí veľmi kompaktne a elegantne. Na nábytku sa neusadzuje zbytočne prach a všetky uložené predmety sú uschované. Vôbec nevadí, že na hornú policu nedosiahnete. Uložte do nej niečo, čo nie je nutné tak často vyberať. Môže sa jednať o zásoby čistiacich prostriedkov či prázdne škatuľky, ktoré si chcete schovať. Keď budete predmety potrebovať, pomôže malá stolička.

Vysoká skrinka CANCUN/BOOM
Vysoká skrinka CANCUN/BOOM

Obyčajné dvierka kradnú miesto

Mnoho ľudí hľadanie vhodného nábytku do malej kúpeľne predčasne vzdá, pretože medzi najčastejšie dostupné kusy patria tie s obyčajnými dvierkami. Je však pochopiteľné, že na ich otváranie nie je v malej kúpeľni miesto. Oveľa lepším riešením nedostatku priestoru sú posuvné dvierka a rôzne výklopné skrinky. Niektoré modely majú na sebe umiestnené zrkadlo, čím dokážete zabiť dve muchy jednou ranou. V najhoršom prípade si vystačíte s otvorenými policami. Klasické dvierka však do malej kúpeľne nepatria.

Miesto pod nábytkom

Avizovaná rada využiť pre kúpeľňový nábytok každý priestor platí smerom nahor, ale určite nie smerom k zemi. Kladenie nábytku až na podlahu je v kúpeľni nepraktické. V prvom rade tým nábytok kvôli zvýšenej vlhkosti trpí a v druhom sa tým pripravíte o miesto pre uloženie menších predmetov, za všetky možno menovať papuče. Zavesiť skrinky alebo kúpiť typ s vysokými nožičkami dáva zmysel aj kvôli tomu, že sa vám bude v kúpeľni oveľa ľahšie upratovať.

CERSANIT - SKŘÍŇKA MOCCA POD UMYVADLO ROMA 80 VENGE VLASTNÍ MONTÁŽ (S544-011-DSM
CERSANIT – SKŘÍŇKA MOCCA POD UMYVADLO ROMA 80 VENGE VLASTNÍ MONTÁŽ (S544-011-DSM

Nábytok na mieru ako posledná záchrana

Nepodarilo sa vám v obchodoch objaviť nič vhodné a mobilný nábytok na kolieskach sa vám nepáči? Overeným riešením pre malú kúpeľňu je nábytok na mieru. Investícia do jeho zaobstarania je pochopiteľne vyššia, no kúpeľňu zariaďujete pokojne aj na desať až pätnásť rokov. Nechať si nábytok vyrobiť je tak rozhodne lepšie, než sa potom dlhé roky trápiť nedostatkom úložných priestorov v malej kúpeľni.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *