Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Niektoré interiéry pôsobia dokonale a šťastne. Takýto domov si želá každý z nás. Kto za tou hrejivou atmosférou stojí? Predsa obyvateľ domácnosti, ktorá žiari takým šťastím. A taký domov môžete mať tiež vy – rozhodnutie je len na vás. Aby ste si šťastné obydlia vytvorili a udržali, prinášame niekoľko tipov, ako na to.

Vytvorte si šťastný domov – ilustračný obrázok, zdroj

Čo vás robí šťastnými?

Vás domov by mal dokonale splynúť s vašimi myšlienkami a životným postojom. Ak napríklad túžite po alternatívnom bývaní, ale máte doma zariadené moderne, možno sa necítite dobre. Nebojte sa veľkých zmien. Väčšina ľudí má obavy z prejavu svojho štýlu, a tak žijú podľa predstáv druhých. Ak sa rozhodnete mať šťastný a harmonický domov, mal by vyzerať podľa vašich snov a predstáv. Inšpirujte sa hotovými interiérmi a obklobte sa vybavením a štýlom, ktorý je vám blízky.

Preč s negativitou

Ak chcete mať domov, kde si odpočiniete a kde vás vždy pohltí čisto pozitívna atmosféra, vyhýbajte sa hádkam a negativite v domácom prostredí. Zo stresu sa môžete vykričať niekde ďaleko od civilizácie, vybiť sa pri športe či tanci a domov sa vracajte vždy pokiaľ možno s dobrou náladou. Týmto spôsobom udržíte omamnú harmóniu po dlhú dobu a vo vašom obydlí sa budete cítiť skvele vy aj vaši prípadní hostia.

Pravidelné upratovanie je kľúč

Nečistota, prach a neporiadok – to všetko spôsobuje nezdravé a nepríjemné prostredie. Pravidelná očista domova prospieva tiež energiou, ktorú v príbytku vytvárame. Čisté prostredie napomáha vytvárať naše príbehy, tiež odpočívať a premieňať náš domov. Raz za čas sa vrhnite na veľké upratovanie, ktoré váš domov rozjasní.

Zbavte sa lapačov prachu

Veľké množstvo zbytočností podporuje unavenosť, hovoria vedci a ich výskum z University of Chicago. Život s nadmerným množstvom nepotrebných vecí nie je zdravý a tak ich vyraďte zo svojho bytu či domu. Prečistíte priestor, oživíte ho a budete môcť začať so šťastnou etapou bývania a poťažmo života.

Domáci miláčikovia

Šťastie do domova prinášajú tiež zvieratá – ktorá rozdávajú lásku na počkanie a rozhodne ňou nešetria. Ak teda máte radi zvieratá, vrhnite sa na chov. Miláčik vám bude robiť spoločnosť a deliť sa o svoju radosť zo života – a vy sa tak budete domov radi vracať.

Dostatok svetla

Máte pocit, že vám doma stále niečo chýba, aj keď ste ho vyladili podľa svojich predstáv? Môže to byť kvalitné denné svetlo. Ak váš domov neoplýva kvalitným prirodzeným svetlom, zamerajte sa na dobré umelé osvetlenie, ktoré ho nahradí. Okrem svetiel nezabúdajte na útulné lampičky a oslnivé svetlo sviečok – to všetko pomáha prehriať priestor.

Zamerajte sa na farby

Sú farby, ktoré vo vás vyvolávajú radostné pocity? Vylaďte s nimi interiér. Zmena vás prekvapí. Farby a hudba totiž majú vplyv na naše pocity a tak sa pohrávajú aj s atmosférou domova. Vyhrajte sa s farbami a váš byt bude ako vy – šťastný.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *