Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Jedáleň je často miestom, kde sa spoločne s partnerom, rodinou či priateľmi stretávame. Práve preto by sme ani na jedáleň alebo jedálenský kút v rámci interiéru nemali zabúdať. Existuje hneď niekoľko zaujímavých prvkov, ktoré vnesú do našej jedálne patinu osobitosti. Niektoré môžete skúsiť, ale nezabúdajte, že menej je niekedy viac.

Inšpirácia kuchyňa a jedáleň - od Möbelix SK
Inšpirácia kuchyňa a jedáleň – od Möbelix SK

Prestieranie

Je to tak, je to práve prestieranie, ktoré toho toľko o vašom stolovaní a štýlu vypovie. Prestieranie môže zútulniť váš jedálenský kút a zároveň je praktickým každodenným pomocníkom. Pomocou prestierania ľahko dotónujete farebné spektrum jedálne alebo dodáte stolu slávnostný punc.

Praktik Prestieranie tkané 05 - 2ks Bavlna
Praktik Prestieranie tkané 05 – 2ks Bavlna

Osvetlenie

Osvetlenie je dôležitým aspektom a to nielen v jedálni. Svetlom môžete jedáleň rozžiariť ale aj naopak celý koncept zničiť. Svetlo by malo byť z materiálu, ktorý zodpovedá celkovému designu. Ak nemáte v jedálni iné výrazné prvky, potom týmto prvkom môže byť samotné osvetlenie. Originálny luster nad jedálenským stolom podrthne celkový dojem jedálne.

Eglo Eglo 95287 - Krištáľový luster CLEMENTE 3xE27/60W/230V EG95287
Eglo Eglo 95287 – Krištáľový luster CLEMENTE 3xE27/60W/230V EG95287

Úložné priestory

Unikátnym úložným priestorom býva predovšetkým príborník, ktorého móda sa neustále vracia. Ak máte radi staré veci, môžete si zrenovovať retro kúsok, ak radšej modernu, potom môžete vyberať z novodobých vitrín. Ďalšími možnosťami na úložné priestory v jedálni bývajú jedálenské vozíčky či komody, ktoré môžu byť drevené, plastové alebo plechové. Organizátor rozšíri úložné priestory kuchyne.

Príborník:alhambra-kom3w
Príborník:alhambra-kom3w

Koberec

Jedálenský stôl perfektne podrthne štýlový koberec vo farbách, ktoré sú kontrastom alebo naopak v rovnakom farebnom spektre ako celá jedáleň. Koberec jedálni dodá útulnosť a urobí z nej pohodlné miesto pre trávenie času s blízkymi.

Individualita

Skúste jedálni vdýchnuť kus seba. Improvizujte, hrajte sa a dodajte jedálni svoje individuálne predstavy. Inšpiráciou môžu byť napríklad farebné alebo rôznorodé stoličky, farebný jedálenský stôl, lavička alebo hojdacie kreslo, stena tvorená z rodinných fotografií a ďalšie. Proste urobte z jedálne miesto pre život. Pretože o ten tu ide.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *