Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Aktuálne trendy vám pomôžu nájsť inšpiráciu a nový náboj do vašej domácnosti. Nemusíte sa ich bezvýhradne držať. Dôležité je, aby ste sa doma cítili pohodlne. Stačí obmeniť pár bytových doplnkov alebo zmeniť farby textilu.

Farbou pre tento rok je fialová. Symbolizuje empatiu, duchovnosť, bohatstvo a tajomno. Nesie v sebe rovnováhu medzi mužskou a ženskou energiou. Povzbudzuje kreativitu a inšpiráciu. Skvelé sa dá kombinovať s modrou, zelenou, hnedou, ružovou aj šedou.

Ďalšími farbami pre tento rok sú dymovo ružová, modrá vo farbách oceánu, zelené a zemité farby. Zelená symbolizuje rast a vývoj. Značí rovnováhu a pokoj. Prináša radosť z nových začiatkov a vyvoláva optimizmus. Predstavuje prírodu a zdravie. Nesie v sebe nezávislosť a čistý vzťah k Zemi a prírode.

Jednoduché tvary, čiernobiele kombinácie a spojenie prírodných materiálov s kovmi sú trendom tohto roku v bývaní. Dôležitým aspektom je prepojenie s prírodou a slnkom. V kurze sú zelené steny zo živých kvetov a prírodné motívy, fototapety zvierat alebo morského sveta. Veľmi obľúbené sú tiež kvetinové maľby na stene.

Trendy v materiáloch

Kombinácia tvrdého a krehkého je pre rok 2018 typická. Predmety z tvrdého železa v kombinácii s krehkým sklom vnesú do domácnosti ladnosť a eleganciu. Zlatá farba sa vracia na scénu a odráža sa v mosadzi, na kovaní, textíliách i rámoch. Na podlahách frčí terazzo. Ide o zmes cementu, luxusných kamenných drví a farbív. Skvelé nahradí mramor.

Konferenčný stolík Shark

Living with Art

Vlastná galéria je to, o čo tu ide. Kombinuje moderný štýl s prvkami starobylého umenia. Pestrofarebné koberce, starožitný nábytok v kombinácii s modernými dekoráciami. To všetko charakterizuje tento typ bývania. Sú pre neho typické farby zelená, modrá, červená v kombinácii so svetlými podlahami a bielymi alebo šedými stropmi.

Modern Elegance

Kombinuje moderné prvky v klasickom koncepte. Profilové lišty sú doplnené moderným obkladovým kameňom a tapetami s motívom dreva alebo kameňa. Tento elegantný štýl pôsobí hrejivo a mäkko. Vo farbách využíva krémové odtiene.

Fototapeta – Stony Gracefulness

Sunny Place

Slnko do domu vnesú kvetinové vzory v kombinácii s drevenými prvkami. Dekorácie v podobe sviečok, kožušín, zamatu a saténu sú pre tento štýl typické. Rovnako ako vyšívané vzory s odtieňmi šedej a zlatej. Trblietavé odtiene zlatej farby odrážajú do interiéru slnečné lúče a tým do neho vnášajú svetlo.

Planet Home

Tento štýl kombinuje materiály z celého sveta. Ľan, kožušiny, kože, korok alebo sisalové vlákno prináša do interiéru prírodu. Robustné drevené podlahy skvelé dopĺňajú mohutné zelené rastliny. Kvetinové vzory a zvieracie prvky podčiarkujú prírodný vzhľad. Z farieb sa používajú odtiene oceánu, šedivo zelené, mäty a olív.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *