Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Poslednou dobou je veľmi populárny minimalistický životný štýl. Vlastniť iba nevyhnutné veci, zbaviť sa zbytočností a dýchať čistý vzduch, ktorý minimalizmus prináša – aj takto sa dá bývať. Aké sú výhody minimalistického bývania? O niektorých by sme vedeli a radi sa podelíme.

Každý z nás chce mať príjemné miesto na každodenný odpočinok – domov. Ak patríte medzi tých, ktorí obdivujú minimalistický štýl života, potom verte – nie je na tom nič zložité, ba naopak. Výhody praktického minimalizmu vo vašom byte či dome ponúkajú predovšetkým úžasnú vzdušnosť interiéru a mnoho ďalšieho. Minimalizmus v bývaní prináša do života čistotu, poriadok a prehľad. Nemusíte kupovať hŕbu dekorácií, ktoré sa postupom času stávajú lapačmi prachu. Nemusíte vyberať nové a nové kusy nábytku, ktoré vám zútulnia obydlie. Minimalizmus totiž pristane naozaj každému interiéru a hoci je veľmi jednoduchý, stále dáva priestor vybrať si svoj vlastný štýl a vyladiť minimalistický design podľa svojich predstáv. Strohý dizajn skrátka nemusí byť strohý na pohľad. Chcete začať s minimalizmom?

Triedenie

Nie je nič jednoduchšie, než urobiť krok smerom k minimalizmu a začať s triedením. Je to tak trošku ako veľké upratovanie, len s tým rozdielom, že svoje veci roztriedite na niekoľko kôpok – tie, na ktoré nikto posledný rok nesiahol, môžete darovať alebo predať. Proste sa ich zbavte! Preč so zbytočnou nostalgiou, ktorú chováme k zbytočným predmetom.

Koncept

Pokiaľ máte poriadok vo veciach, ktoré si chcete ponechať, potom môžete vymyslieť koncept designu domova. Páči sa vám moderna alebo snáď romantický štýl ala Provence? Čokoľvek, čo si zvolíte, môže byť súčasťou vášho interiéru. Rozdiel je v tom, že svoj domov nepreplníte hneď niekoľkými kusmi nábytku, ale zvolíte napríklad jeden masívny kus ako obývaciu stenu. Žiadne police, žiadne šuplíky, žiadne stoličky. Aj takto sa dá pojať domov, ktorý si aj napriek skromnému ​​a jednoduchému zariadeniu zachová svoje čaro.

Nadšenie

Veľa ľudí, ktorí nazreli pod pokrievku minimalizmu, mu tiež prepadli. Svojim nadšením ľahko nakazíte svoje okolie. Uvidíte, že jednoduché bývanie si obľúbia aj vaše návštevy. Prečo to tak je? Minimalistické zariadenie bytu pôsobí veľmi čisto a príjemne. Ak sa neradi nudíte, môžete jednoducho poňatie domova rozbiť jedným nápadným prvkom, napríklad jedinou nápaditou dekoráciou či obrazom. Takže – až budete zase nabudúce upratovať, popremýšľajte, či to rovno nevezmete hopom.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *