Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Zariaďovanie dočasného bývania je niekedy výzva. Chcete sa cítiť ako doma, no zároveň viete, že do prenájmu nechcete príliš investovať. Pripravili sme pre vás niekoľko jednoduchých tipov pre zariadenie podnájmu. Ako vytvoriť príjemnú atmosféru lacno a rýchlo? 

Začnite stenami

Ešte predtým, než sa pustíte do stien vášho podnájmu, preverte s majiteľom nehnuteľnosti, či je to v poriadku. Práve to je častou nevýhodou bývania v podnájme. Steny sú však podstatnou súčasťou vášho zariadenia, preto by ste ich po dohode mali využiť. 

Skvelou možnosťou sú napríklad tapety. Súčasné tapety sú vyrábané tak, aby ste ich mohli jednoducho nalepiť aj sami. Rovnako jednoducho ich aj odstránite. K dispozícii máte nekonečnú ponuku rôznych dizajnov a typov. 

O niečo drahšie a pracnejšie je potom vymaľovanie stien. Prípadne skúste namaľovať iba jednu stenu výraznou farbou. Vhodná je napríklad námornícka modrá. Na túto stenu môžete následne umiestniť kolekciu obrazov v rôznych rámoch a veľkostiach. 

Dekoračné vankúše

Vankúše v pestrých farbách sú tým správnym detailom zariadenia obývačky alebo spálne. Vyskúšajte kombináciu viacerých vzorov a veľkostí. Pri sťahovaní ich premiestnite ľahko. A ak vás po čase omrzia, môžete vymeniť ich obliečku. 

Ak použijete menšiu obliečku na väčší vankúš, bude tak o niečo pevnejší. Výborne tak poslúži ako opierka na lavici pri stene. Pri návšteve priateľov tak rýchlo vytvoríte extra miesta na sedenia. 

Police s umením

Ak vám majiteľ dovolí vyvŕtať niekoľko dier, umiestnite na voľnej stene niekoľko poličiek. Tie sú ďalšou skvelou príležitosťou ako doplniť váš interiér. Prispôsobte výber políc vášmu nábytku alebo naopak, vytvorte zaujímavý kontrast. Na poličky môžete umiestniť niekoľko kníh, zaujímavých sošiek alebo fotky a umelecké obrázky. 

Diery po policiach sa dajú jednoducho zasadrovať a premaľovať. Ak vám majiteľ bytu police neschváli, nevadí. Steny môžete polepiť fotkami a vytvoriť tak zaujímavú koláž. Fotky môžete tiež zavesiť na špagáty, ktoré pripevníte o nábytok.  

Závesy 

Ďalšou možnosťou ako spestriť a zútulniť vaše bývanie sú závesy. Vďaka nim obohatíte miestnosť o nové farby bez toho, aby ste maľovali steny. Závesy je tiež veľmi jednoduché vymeniť a presťahovať. 

Nezabudnite na osvetlenie

Namiesto tradičného stropného osvetlenia môžete siahnuť po vysokých lampách. Obohatia priestor o ďalší zdroj svetla. Vyberte si nezvyčajný dizajn pre vytvorenie jedinečného štýlu. Ďalším vhodným a unikátnym spôsobom osvetlenia sú napríklad reťazové svetlá. Tie môžete umiestniť na čelo postele a vytvoriť tak komornú atmosféru. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *