Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Vlastný priestor, kráľovstvo, v ktorom sa cítite dobre. Miesto, kde si dovolíte byť sami sebou a ktoré vás inšpiruje. Tým všetkým pre vás môže byť vaša domácnosť. Pre deti to platí rovnako. Detská izba by im mal nielen dobre slúžiť, ale tiež byť miestom, kde sa neboja vstúpiť do sveta fantázie. Mala by byť vstupnou bránou, ktorá ich zavedie do ríše možností a hier.

Deti milujú farby a s postupujúcim vekom sa menia ich oblasti záujmu. Ročné dievčatko miluje medvedíka Pú, za ďalší rok už je to Mickey Mouse a v piatich rokoch vedie na prvom mieste farebný poník. Záujmy a sny sa menia a dekorovať izbu tak, aby ste ju každý rok nemuseli od základu meniť, je mnohokrát poriadnym orieškom. Zvoľte stálicu, ktorú potom vybavíte dekoráciami s aktuálnou tematikou.

Biela izbička je veľmi krásna. Deti majú rady sviežosť, ktorá z bielej vyžaruje. Na jednu stenu či jej časť nalepte tapetu s veľkými vzormi, napr. kvety alebo motýle. Farebnosť izby dotvorte doplnkami. Vankúše, koberec, tienidlo lampy a drobnosti dolaďte do farby, ktorú dieťa preferuje.

Porozprávajte sa s dieťaťom a voľte to, čo ho zaujíma. Miluje vaše dieťa fotografovanie? Rado ukazuje svoju tvorbu. Na stenu mu zaveste futbalovú, rybársku alebo volejbalovú sieť, na ktorú môže sponkami svoje výtvory prichytiť. Rovnako tak poslúži aj pre fotky koní, psov alebo kartičky futbalistov.

LED detská stolná lampa PRINCESS ELSA

Materiál z prírody

Máte radi prirodzenú eleganciu? Zájdite do lesa pre pár vetvičiek, zrežte ich po stranách a vyvŕtajte na krajoch diery. Tými pretiahnite povraz, urobte uzol a zaveste ich na stenu. Vytvoríte tak hojdačku, na ktorú si deti môžu vešať svoje plyšáky a mať ich pritom stále na očiach.

Alebo vetvičky zrežte od najmenšej po najväčšiu a urobte z nich rovnakým spôsobom stromček. Na ten môžete pridať drevené štipce na bielizeň a máte multifunkčnú prírodnú dekoráciu. Pred Vianocami, ak zvolíte 24 kolíčkov, vám poslúži ako adventný kalendár. Stačí len na štipce zavesiť vrecúška s drobnosťami pre deti. Počas roka sa premení na prírodný závesný systém pre maľby, fotky, alebo diplomy a medaily.

Magnetické prúžky

Máte doma vášnivého zberateľa autíčok? Neviete si rady, kam ich všetky vystaviť? Pokiaľ už police na zbierku nepostačujú, nalepte na stenu magnetické pásky. Konečný tvar je na vás, takže pokojne popustite uzdu fantázii. Kovové autíčka tak budú ako zázrakom držať na stene. Na nekovové hračky nalepte kovový prúžok a môžu visieť tiež.

Street art aj doma

Natrite stenu izby farebnou tabuľovou farbou a deti môžu maľovať aj doma. Hranie na školu už bude ako naozajstné a učenie už nikdy nebude nuda. Deti si svoju izbu jednoducho vymaľujú sami. Nalepte na stenu alebo nábytok farebnú samolepiacu nástenku, a potom už nechajte deti vo vlastnej fantázii.

Ambiance Detská nástenná tabuľa so samolepkou Ballooon

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *