Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Výber nástenných hodín do kuchyne je často podceňovaný. Mnoho ľudí v nich nevidí niečo, čo by zásadnejšie ovplyvňovalo vzhľad interiéru. Opak je pravdou. Hodiny sú na očiach a z úplne pochopiteľných dôvodov si počas dňa získavajú pozornosť každého, kto sa v kuchyni objaví. Nemali by ukazovať len čas, ale aj váš vkus.

Štýlové hodiny v kuchyni – ilustračný obrázok, zdroj

Designové hodiny z budúcnosti

Prvý pohľad na futuristicky navrhnuté hodiny vás môže zaskočiť. Niektoré designy majú ku klasike skutočne ďaleko. Veľmi obľúbené sú v tomto prípade luxusne vyzerajúce nástenné hodiny v nerezovom vyhotovení. Práve nerez je dominantná a skvele zapadne do kuchyne v momente, keď sa nerez objavuje aj na ďalších miestach – napríklad na chladničke. Úplne presný čas z takýchto hodín pravdepodobne nevyčítate, no to v tomto prípade nevadí.

Kruhovým hodinám odzvonilo

Pestrosť designových hodín sa odráža nielen na použitých materiáloch, ale aj v samotnom tvare. Kruhové hodiny dnes už nikoho neprekvapia. Naopak originálne a nápadité hodiny majú vyhrané. Niektoré modely majú nielen nepravidelný tvar, ale zároveň umožňujú ich jednotlivé časti ľubovoľne rozmiestniť na stenu. Výsledkom je inštalácia, ktorá dodáva osobitý vzhľad interiéru.

Aká je ideálna farba hodín?

Trendy hovoria jasne. „Nebojte sa výrazných farieb ani pri nástenných hodinách do kuchyne. Svet designových hodín je plný zaujímavých kontrastov a dôvodov, prečo sa pri výbere budete baviť. Zladiť v kuchyni všetko do posledného detailu je tak trošku nuda. Narušte jednoliatu miestnosť hodinami, ktoré nemožno prehliadnuť. Naozajstným hitom sú pastelové farby, choďte do toho! „

Kam hodiny umiestniť?

Pri výbere tiež porozmýšľajte nad tým, kam presne chcete hodiny umiestniť. To, kde nakoniec budú, hrá veľmi dôležitú úlohu. Čím výraznejší je design hodín, tým viac voľného miesta by okolo seba mali mať. Ich vzhľad musí vyniknúť a nesmie byť narušovaný ďalším kuchynským vybavením. Keď hodiny zavesíte na stenu spolu s poličkou na korenie a rodinnými fotografiami, rýchlo pochopíte, že to nie je to pravé orechové.

Ak hľadáte do kuchyne netradičný prvok, ktorý ju pozdvihne na novú úroveň, sú designové hodiny skvelou voľbou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *