Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Nielen ten, kto sa rád zabáva, ocení domáci bar. Možnosť pohostiť svojich priateľov a blízkych chutnými alko i nealko drinkami a užiť si každý večierok či oslavu narodenín – to znie nadmieru lákavo. Mať doma bar nie je vôbec nereálne – naopak sa môže jednať o zaujímavé využitie voľného priestoru alebo o štýlovú časť bytu či domu.

Domáci bar, ilustračný obrázok – zdroj

Nie je bar ako bar. Môžete vo svojom domove nájsť miesto pre uloženie zaujímavých fliaš, alebo rovno kút pre stretávanie s ľuďmi, s ktorými sa budete dokonale baviť a ľahko každého naladíte napríklad na večierok v klube. Prinášame niekoľko trendy nápadov, ako doma vytvoriť jedinečný bar, ktorý vám budú závidieť všetky návštevy.

Bar ako úložný priestor?

Ak priestoru pre spoločenský život máte vo svojom obydlí dosť, možno vám len chýba miesto na uloženie fliaš s alkoholom či nealkoholickými nápojmi. Pridajte ešte náčinie na miešanie letných drinkov a kam s tým všetkým? Štýlovým barom sa môže stať starý príborník. Príborník je nestarnúci úložný priestor, ktorého využitie môže slúžiť práve na uloženie všetkého potrebného pre organizovanie osláv. Príborník môžete zrenovovať, alebo si kúpiť moderný kus. Neváhajte ho napríklad natrieť a upraviť podľa témy, ktorá je vám blízka. Keď ho umiestnite v blízkosti kuchyne či jedálne, bude vaším perfektným barovým pomocníkom.

Skutočný bar doma? Jednoznačne áno!

Ak chcete doma ochutnať skutočnú atmosféru, akú zažijete jedine pri posedení na bare s najbližšími, vytvorte si domáci bar. Stačí nájsť doma menší kút, ktorý využijete práve ako súkromný bar. Bar by mal byť v blízkosti kuchyne. Ak v kuchyni nemáte ostrovček, potom miesto ostrovčeku zariaďte bar! Zo starého ostrovčeka, barového stola alebo vysokej komody, ktoré umiestnite blízko kuchynskej linky namiesto ostrovčeku, bude skutočný bar, kde sa budete stretávať s blízkymi pri rôznych príležitostiach, alebo s rodinou pri varení. Nad ostrovček nezabudnite umiestniť štýlové osvetlenie, držiak na vínové poháre alebo závesný úložný priestor napríklad na bylinky, ako je mäta. Pridajte barové stoličky a z ostrovčeka bude nielen bar, ale aj ďalší úložný priestor kuchyne. Z varenia sa tak razom stane rodinná zábava.

Klubová atmosféra? Skúste to.

Nevyužitá miestnosť? Nahraďte prázdnotu barom a miestom pre večierky s priateľmi. V byte však dbajte na nočný režim, susedia by vás radi mať nemuseli. Do izby stačí umiestniť príjemné posedenie a bar. Ako bar vytvoriť? Opäť možno vymýšľať a využiť fantáziu. Môžete po celej dĺžke múru primontovať dlhú dosku, ktorej časť urobíte ako priechod. Nezabudnite na police, kam vystavíte fľaše s rôznymi sirupmi a alkoholom. Vinotéka tiež nie je na škodu. Perfektnú náladu doladíte tlmeným osvetlením. Môžete sa inšpirovať napríklad skutočnými barmi a pohrať sa so štýlom. Nakoniec však pozor – môže sa stať, že všetky rodinné udalosti a oslavy vašich priateľov budú smerovať na jedno miesto – k vám domov.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *