Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Znaky prebiehajúcej jari by nemali ostávať pred našimi dverami. Vďaka odporúčaniam v tomto článku prinesiete kúsok jari aj do svojho interiéru.. Pomôžu vám k tomu florálne motívy a správne zvolené doplnky. Jednoducho tak prepojíte domácnosť s prírodou a vytvoríte v nej sviežu a pokojnú atmosféru.

Odvážnejšie vzory kvetov

V minulosti boli motívy kvetov fádnejšie a konzervatívnejšie. Súčasné trendy sa vyznačujú výraznými a pestrými farbami. Rovnako vhodné sú komplexné a nečakané farebné kombinácie. K modernému zariadeniu podľa najnovších jarných trendov tiež patria abstraktné a väčšie vzory. Takto osviežiteaj tradičnejší provensálsky či rustikálny štýl.

Jarná kytica farieb

Čím širšiu paletu farieb použijete, tým viac možností ako s nimi pracovať naprieč celým priestorom budete mať. Okrem živej kytice, ktorú môžete vložiť do modernej pestrofarebnej vázy, skúste použiť aj drobné doplnky, akými sú napríklad presklené svietniky s kvetmi vo vnútri.

Pestrejšiu škálu farebných odtieňov vytvoríte pomocou prírodných materiálov, z ktorých sa vyrábajú rôzne kvetináče alebo dekoračné prútené koše.

Vyskúšajte moderné fototapety

Fototapety sú efektívnou možnosťou ako v interiéri nastoliť akúkoľvek atmosféru. Nestratia sa ani v prípade najnovších jarných trendov. Prvky zelenej sú obľúbené, no podľa viacerých moderných dizajnérov to môžete skúsiť aj bez nej. Nezabúdajte na veľké a pestrofarebné vzory.

Použitím výraznej fototapety na jednej stene môžete vytvoriť kontrast s jemnejšími prvkami. Skombinujte ju s porovnateľne menšími doplnkami v menej výrazných farbách. Fototapetu za čelom postele tak môžete napríklad doplniť podobne zladenými lampami na nočných stolíkoch.

Ak vás neoslovili väčšie plochy, osviežiť svoj interiér jarnými trendmi môžete aj pomocou bordúr. Pôsobia minimalistickejšie ako tapety a využijete ich najmä na miestach, kde sa spájajú steny.

Vliesové tapety, kvety ružové, Guido Maria Kretschmer 246910, P+S International, rozmer 10,05 m x 0,53 m
Vliesové tapety, kvety ružové, Guido Maria Kretschmer 246910, P+S International, rozmer 10,05 m x 0,53 m

Ako udržať miestnosť sviežu

Prirodzené svetlo je vaším najlepším priateľom. Toho býva začiatkom jari stále väčší dostatok, doprajte mu teda priestor. Vhodné sú aj svetlejšie farby, ktoré vám pomôžu presvetliť interiér. Miestnosť bude viac “dýchať”, ak zvolíte nábytok na nožičkách, prípadne okolo neho uvoľníte priestor.

Máte radi florálne vzory a nechcete, aby váš interiér pôsobil príliš tradične? Vtedy by ste podľa dizajnérov mali siahnuť po konfliktných kombináciách kvetov a pestrých farieb s rovnými linkami v priestore.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *