Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Zatvorte oči a skúste si predstaviť Vianoce. Čo sa Vám vybaví? Vôňa práve upečených cukroviniek, cinkanie zvončeka oznamujúce príchod Ježiška, chuť vareného vína, pachuť rybej kosti zaseknutej v krku. Možno tradičná rodinná zábava alebo spomienky na prvé Vianoce vašich ratolestí. Všetko je tak nejako automaticky zaliate červenou farbou.

Ilustračný obrázok, zdroj

Červená a tak trochu zelená. To sú tradičné farby Vianoc už po mnoho rokov. Možno nám ich len podsúvajú rôzny marketingoví experti v snahe predať viac produktov, alebo už sa naozaj stali súčasťou každých Vianoc. Ale tento rok to tak byť nemusí. Poďme sa pozrieť, v ktorých farbách bude stromček žiariť najlepšie.

Vianočná ozdoba White frost

Biele Vianoce

Biela ako sneh. Táto farba tento rok rozžiari váš vianočný stromček. Biela farba je znakom nevinnosti, jemnosti, pôsobí elegantne až noblesne. Táto farba je najnovším trendom, ktorý nesmie chýbať pri dekorácii vašich obydlí, či už to bude malý byt alebo rodinný dom. Nezabudnite na bielu nielen pri zháňaní ozdôb na stromček, ale aj u ostatných dekorácií.

Biela farba pôsobí krásne na adventnom venci, ktorému dodá nádych mrazu, ale aj u vianočného osvetlenia. Existuje veľa možných kombinácií farieb, ktoré budú pôsobiť slávnostne. Tento rok fandí bielej farbe práve v kombinácii s prírodnými motívmi, organickými látkami a drevom.

Návrat k prírode

Veniec Parlane Pine, Ø 39 cm

Trendom posledných rokov, nielen pri dekorovaní našich domovov ale aj v celkovom životnom štýle, je vybočenie od komerčných a prefabrikovaných výrobkov. Naopak sa ľudia stále viac obracajú späť k prírode, tradíciám, k doma či ručne vyrábaným produktom. S prírodnými dekoráciami nemôžete urobiť krok vedľa. Výzdoba vo vidieckom alebo rustikálnom štýle je ladená do prírodných farieb, teda do odtieňov zelenej a hnedej. Je tu veľmi využívaný motív dreva.

Buďte in a vyrobte si doma svoje vlastné vianočné ozdoby, dekoráciu, uviažte si vlastný adventný veniec. Budete z toho mať dobrý pocit a vaše deti si užijú skvelú spoločnú zábavu. K vlastnoručne vyrobených pozlátkam sa zaiste hodí živý vianočný stromček, či už sa rozhodnete pre rezaný, alebo živý v kvetináči.

Ak napriek tomu neplánujete obmeniť všetku vianočnú dekoráciu nakúpenú a vami vyrobenú v minulých rokoch, nemusíte zúfať. Stále pokračuje trend rokov minulých, a to sú odtiene metalických farieb, výzdoba ladená do striebornej a zlatej.

Vianoce patria medzi jedny z najšťastnejších dní v roku, na ktoré úpenlivo čakáme a tešíme sa na ne po celý rok. Preto neleňte, vyzdobte si svoje príbytky a oslávte tieto dni v útulnom prostredí, ktoré budete zbožňovať. Záleží len na vašej chuti a fantáziu. Nakoniec, nech už si zvolíte akúkoľvek farbu, záleží len na tom, ako Vianoce strávite. Najkrajšou ozdobou Vianoc nakoniec aj tak budú úsmevy rodiny a vašich priateľov.

Ilustračný obrázok, zdroj

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *