Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Nakupujete nové oblečenie sebe i celej rodine. Staré veci ste schovali a máte pocit, že nové kúsky si zaslúžia novú šatňu. Pozeráte po komodách, boxoch, skriniach. Ponúkame k tomuto procesu pár tipov. Veď predsa úložné priestory sú alfou a omegou každej domácnosti a pokiaľ zvolíte múdro, môžete ušetriť veľa priestoru, urobiť si skvelý systém vo všetkých veciach a v neposlednom rade bude nábytok aj vynikajúco pasovať do interiéru.

Šatníková skriňa nemôže sklamať

Ak ste sa rozhodli, že kompletne obnovíte napríklad celú spálňu alebo chodbu, môžete sa rozhodnúť pre úplne novú šatníkovú skriňu. Šatňové skrine sú triumfom bytových dizajnérov. Ide o najväčší kus nábytku, ktorý potrebuje každá domácnosť. Ako už to s nevyhnutnými vecami býva, čím vychytanejší kúsok, tým lepšie sa predáva.

Z praktického hľadiska sú geniálnym výmyslom šatníkové skrine, ktoré majú posuvné dvere. Šetria totiž obrovské množstvo priestoru.

Môžete si navyše zaobstarať kombináciu posuvných dverí s vstavaným zrkadlom a dosiahnete tak maximálnej úspory miesta. A to jednak vďaka dverám, ktoré sa neotvárajú do miestnosti, i vďaka zrkadlu, ktoré nebude prekážať. Navyše sa v ňom uvidíte od hlavy až k päte a z domu budete odchádzať vždy maximálne upravený.

Ak hľadáte ďalšiu vychytávku, poobzerajte sa po zrkadle s osvetlením.

Šatníková skriňa ako prežitok

Môžete ale patriť do skupiny ľudí, ktorí sú presvedčení, že šatňovým skriniam odzvonilo. Sú robustné a tiež môžu kradnúť miestnosti svetlo. Preto existujú aj elegantnejšie riešenia šatní. Pokiaľ si šatníkovú skriňu neželáte, môžete sa zamerať na alternatívne riešenie. Tým sú okrem iného úložné boxy.

Úložné boxy nemusia slúžiť iba k sezónnemu uschovaniu oblečenia, môžete ich využívať na dennej báze. Stačí, keď si do spálne alebo chodby navŕtate police a na ne boxy umiestnite. Priestor bude vzdušnejší, a keď budete mať na jar menej oblečenia ako v zime, môžete niektorý z boxov schovať a poličky využiť na iný účel.

A vecami, ktoré vyžadujú zavesenie na ramienko, s tými si tiež ľahko poradíte. Môžete si ramienka zavesiť na nástenný vešiak, ktorý si pripevníte k akejkoľvek stene alebo si môžete rovno kúpiť nemého sluhu. Nástenné vešiaky môžu byť dekoratívneho charakteru a môžu skvelo doladiť váš interiér, či už v spálni alebo na chodbe.

Čo v šatni nesmie chýbať

Či už preferujete klasiku v podobe šatníkových skríň, alebo zvolíte vzdušnejšie riešenie v podobe políc, úložných boxov a vešiakov, nezaobídete sa ešte bez nevyhnutných kúskov, ktoré musí mať každá šatňa, či už tá novodobá alebo klasická. Ramienka budete potrebovať pri oboch riešeniach, to je jasná vec a nemá cenu o nej diskutovať.

Ale čo by vám možno z hlavy vypadlo, sú obaly na odevy. Každý má vo svojom šatníku nejaký drahší kúsok a nerád by ho videl poškodený alebo znehodnotený. Keď ho ale schováte do ochranného obalu, máte po starostiach.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *