Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Ani chladná či zamračená jeseň nemusí zostať bez farieb. Práve bývanie by sme mali v tomto období vyšperkovať, oživiť a zútulniť, aby sme sa tu cítili dobre. Aké budú tohtoročné jesenné trendy?

Ilustračný obrázok, zdroj

Sýte farby

Oživenie jesene? Dokážete to ľahko a rýchlo! Sýtymi farbami. Medzi trendy odtiene, ktorými môžete vydizajnovať svoj príbytok, patrí napríklad námornícka modrá, smaragdovo zelená alebo kanárikovo žltá. Každá z týchto farieb interiéru skrátka pristane. Hodí sa nielen k výmaľbe, ale aj k výberu nábytku či teplého prehozu. Báť sa ich nemusíme v akejkoľvek časti domova. A kontrasty? Tie sú ako obvykle vítané.

Návštevy sem

Aktuálnym trendom v bývaní je jednoznačne nekopírovať, ale vložiť do interiéru svoje vlastné myšlienky a pocity. Nebojte sa byť nedokonalí. Proste sa smelo hrajte. Vytvorte si priestor, v ktorom sa budete cítiť dobre hlavne vy. Pozvite si návštevy a uvidíte, že sa im u vás bude páčiť. Práve na jeseň trávime čas s blízkymi, preto sa snažte, aby váš domov bol príjemný a harmonický. Nemajte strach z neobvyklých experimentov či zdanlivo bláznivých nápadov. Jedine tak vytvoríte unikátny celok, ktorý aj vás samotných prekvapí.

Drevo, drevo a zase to drevo

Drevo sa neustále premieta do všetkých štýlov interiérového dizajnu. Asi preto, že je príjemné na pohľad i na dotyk. Drevo k útulnému bývaniu jednoducho patrí. Nebojte sa teda nábytku, ktorý je kombináciou dreva a ďalších materiálov. Vyberajte aj drevené dekorácie alebo s drevom kúzlite a tvorte podľa seba. Drevo presýti priestor perfektne atmosférou, ktorá vám doma obzvlášť v sychravom období nesmie chýbať.

Konferenčný stolík z masívu Island II Circle

Mixujte rôzne štýly

Buďte nevšední a mixujte rôzne odvážne štýly. Kým kedysi to bolo úplne tabu, dnes sa jedná o trend. Tradičný či retro nábytok v kombinácii s modernou? Rustikálny drevený stôl a moderné stoličky? Skvelá voľba. Práve tieto zvláštne tandemy vytvárajú novodobý moderný interiér, ktorý vám určite učaruje. Buďte svoji.

Pletené masívne plédy

Nezabudnite si ukradnúť chvíľu pre seba. Trendom tohtoročnej jesene sú obrovské hrejivé pletené plédy, ktorými môžete ozdobiť pohovku či posteľ. Vyzerajú úplne báječne, hodia sa k jesennej nálade a navyše si s nimi môžete vychutnať večerný čaj alebo pohárik vína. Proste si jeseň vychutnajte.

Pletená deka Tahara slonová kosť

Vzory

Zdanlivo nekombinovateľné vzory sú stále in. Dva rôzne geometrické vzory môžu zmeniť náladu miestnosti. Dva vzory môžu z obyčajného interiéru urobiť štýlový a atraktívny kútik. My sme rozhodne pre. Ak si však sami neviete rady, ktoré vzory môžete kombinovať a aké rozhodne nie, nechajte sa inšpirovať už vytvorenými interiérmi. Tak budete mať istotu, že pri výbere nesiahnete vedľa.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *