Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Ženy chcú byť krásne a k tomu ranná a večerná toaleta jednoduchí patrí. Bohužiaľ tá stále vo väčšine domácností prebieha v kúpeľni, kde sa rodina doslova bije o každý centimeter štvorcový. Veľakrát na rôzne očné séra, flakóny s vôňou alebo nevyhnutné zkrášlovadlo nezostáva priestor.

Ilustračný obrázokz, zdroj

Prečo si ale nekúpiť vlastný toaletný stolík aj so zrkadlom? Namietate, že nežijeme v rozprávke, kde bol zdobený stolík s veľkým zrkadlom bežnou výbavou každej komnaty princeznej? Dávno neplatí, že toaletka musí byť tak honosná, dnešné stolíky sú oveľa jednoduchšie. Zoženiete aj kovové prevedenia, ktoré vyzerajú skôr ako stolíky z budúcnosti. Inde si dámy vystačia s niekoľkými poličkami, ktoré sú šikovne umiestnené pri pracovnom stolíku. Nech už si vyberiete čokoľvek, toaletné stolíky sa každopádne vracajú na svoje výslnie.

Toaletný stolík aj ako úschovňa

Toaletný stolík nemusí nutne slúžiť ako miesto pre dámu, ktorá tu trávi svoj čas pred odchodom z domu. Využite zásuviek a poličiek k tomu, aby ste si tu uložili súkromné ​​listy alebo malé drobnosti, ako sú napríklad prstene, náušnice a ďalšie. Stolík sa tak ľahko môže stať vašim sekretárom.

Ilustračný obrázok, zdroj

Zásuvky stolíkov niekedy bývajú vybavené tzv. zakladačmi, kedy je pre vás oveľa ľahšie udržiavať poriadok vo svojich veciach. Zakladače sa dajú dokupovať aj zvlášť alebo zhotoviť na mieru vašim zásuvkám.

Práve podľa účelu, k akému bude váš stolík slúžiť, si ho môžete následne v obchode vybrať. Alebo nechať zhotoviť na mieru. Už pri nákupe by ste mali myslieť na to, že jeho súčasťou bude aj zrkadlo, alebo si ho naopak zaobstaráte zvlášť. Nie je totiž problém skombinovať klasické menšie stolíky s jednou či dvoma zásuvkami a k ​​tomu dokúpiť malé kozmetické zrkadielko. Výhoda takéhoto zrkadla spočíva v tom, že ním môžete do jednej strany točiť a druhá strana obvykle zväčšuje obraz.

Myslite aj na osvetlenie

Ilustračný obrázok, zdroj

Pre úpravu zovňajšku je najlepšie prirodzené svetlo zo slniečka, ale to sa vám u kozmetického stolíku doma väčšinou nepodarí. K oknu väčšinou preferujeme pracovný stolík, takže na ten toaletný zostane miesto pravdepodobne na opačnej strane izby.

Problém s dostatočným svetlom, tak musíte riešiť vhodnou lampičkou. Odporúčame si zaobstarať LED svetlo, ktorým bude možné otáčať aspoň v jednom smere. Pre kvalitné nanesenie make-upu je potreba poriadne ožiariť tvár. Niektoré stolíky mávajú tieto svetielka v sebe zabudované v blízkosti zrkadla. Ale ak si kupujete iba stolček, budete si svetlo musieť vybrať sami.

Pridajte poličky

Nebojte sa k samotnému stolíku priskrutkovať aj niekoľko menších poličiek. Nemusíte sa báť, že by fľaštičky pôsobili nedôstojne vo vašej spálni. Prípadne ich môžete ukryť do útrob toaletky a na poličkách ponechať iba šperkovnice, alebo nejaké tlačoviny a knižky.

Poličky opäť nebývajú súčasťou bežných toaletných stolíkov, ale nie je problém si ich kúpiť zvlášť a naskrutkovať do steny. Nezabudnite zladiť štýl poličiek so samotným stolíkom.

Čo sa týka šperkovníc, existuje celý rad možností, aké si môžete prikúpiť k vašej toaletke. Najbežnejšie bývajú rôzne krabičky s malými zakladačmi a miestami na odloženie prstienkov. Zaujímavejším riešením sú „sošky“, napríklad stromčeky, kde na jednotlivé vetvičky navliekate svoje náramky, prstienky a ďalšie.

Toaletný stolík Marie Thérése
Toaletný stolík Elizabeth Charlotte

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *