Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.
terraplant (1)

Sledujte cestu od semienka až po hotovú rastlinu. Terraplanter je revolučný kvetináč, ktorý len naplníte vodou a potom už len sledujete celý proces rastu vašich rastlinných bábätiek.

Užite si cestu rastu

Čas beží neúprosným tempom a v dnešnej dobe môžeme mať toľko vnemov a toľko činností, že sa ľahko môže stať, že premárnime tie najobyčajnejšie veci, v ktorých sa skrýva nebývalá krása. Trebárs rast rastlín. Nenechajte sa zmiasť. Doba, ktorá si žiada sústredenie a neustály posun vpred, môže zvádzať k tomu, že tie ďalšie veci berieme ako samozrejmosť. Zastavte sa a urobte si radosť niečím, čo vás nebude hnať vpred.

Nový domov pre rastliny

Dva najčastejšie problémy pre pestovanie rastlín je nedostatočná závlaha alebo naopak nadbytočné. Kvetináč oba prípady eliminuje tým, že si rastlina vezme presne toľko vody, koľko potrebuje. Vy budete mať jedinú úlohu – plniť nádobu na vodu a nenechať ju nikdy vyschnúť.

Kvetináč bez hliny

Hlavnou myšlienkou bolo vytvorenie nového domova pre rastliny. Mal byť jednoduchý, minimalistický, samozavlažovacie a predovšetkým nenáročný na údržbu bez použitia akejkoľvek pôdy alebo substrátu. Preto bol navrhnutý revolučný kvetináč z keramiky, ktorý je dostatočne porézny a hydroskopické, aby mohla voda pri závlahe prechádzať materiálom a umožnila rastlinám rast na povrchu materiálu.

Navrhnuté pre rastliny

Esteticky krásny, ale nijako zložitý kus. Je domovom pre rastliny, vytvára im ideálne prostredie. Čo je potrebné pre správnu funkčnosť dodržať?

  • držte semená na povrchu, kým nevyklíčia
  • udržujte stálu závlahu pre rastlinky

A ako to funguje?

Kvetináč simuluje prostredie vodného brehu. Voda je držaná v nádobe a pomaly sa rozptyľuje materiálom buniek na povrchu tak, aby rastlina mohla piť.

Zaujal vás projekt? Podporiť ho môžete tu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *