Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Ste už unavený od každodenných povinností? Cítite na seba prvé fyzické vedľajšie účinky stresu? Tak potom je ten správny čas na to, aby ste si užili nezabudnuteľné leto na dych berúcej chalupe! Ak nemáte chalupu, tak netreba zúfať dokonalú letnú pohodu si viete užiť aj u seba doma.

Základom je vypnúť. Vypnúť seba, v metaforickom význame, a dopriať si zaslúženú dávku relaxu a pokoja. Rovnako treba vypnúť elektroniku, momentálne už v doslovnom zmysle. Neberte na ľahkú váhu čas, ktorý strávite pred obrazovkami vašich mobilných zariadení. Toto všetko má obrovský vplyv na vašu náladu, energie a do určite miery aj na vzťahy, ktoré máte s ľuďmi okolo vás.

Čiže naša rada je jednoduchá: doprajte si úplný pokoj od svojich ustarostených myšlienok a negatívnych správ, ktoré na vás, pripravené zaútočiť, čakajú za vašimi mobilnými obrazovkami. Užite si leto s priateľmi alebo s rodinou. Vyberte sa k známym na chalupu a pritom nezabudnite majiteľa potešiť originálnym darčekom pre chalupára

Prinášame vám zopár užitočných tipov na darček:

  • Drevené dekorácie
  • Jedinečné smaltované cedidlo
  • Tradičné červené kárované utierky
  • Liatinový zvonček 
  • Liatinový zväzok kľúčov
  • Tričká/ hrnčeky s originálnou potlačou

Chalupár potrebuje mať svoju chalupu stále pri sebe

Určite sa už mnohým z vás stalo, že ste sa skrátka zamilovali do vašej obľúbenej knihy, hrnčeka, z ktorého môžete piť výhradne len vy. Tento istý druh lásky zažívajú aj chalupári. Sú na svoje chalupy právom hrdí, veď predsa do chalúp odovzdali kus seba, svojej energie, financií, času.

Každý chalupár by si želal, aby mohol mať svoju chalupu stále na očiach. Táto vec je možná vďaka precíznej tlači sublimáciou. Jedná sa o metódu prenášania vybraného obrázku alebo textu na textílie, hrnčeky. Tento druh tlače má skvelé zachovanie detailov a je nebadateľný na dotyk. Hrnčeky, ktoré podstúpili sublimačnú tlač môžete pokojne nechať umyť v umývačke riadu.

Nechajte si vytvoriť tričko/ hrnček, na ktorom bude zobrazená vaša chalupa, a tak ju budete mať neustále na očiach.

Neodmysliteľná výbava chalupy

K letu bez pochýb patrí letné grilovanie s priateľmi alebo v kruhu vašej rodiny. Leto a grilovanie skrátka k sebe neodmysliteľne patria. Kúpou elektrického grilu sa z vás zaručene stane kráľ všetkých grilovačiek. Všetci budú po lete spomínať na vaše kulinárske schopnosti, ktoré ste predviedli za pomoci takéhoto grilu.

Bez krásne upravenej záhrady by to však nešlo. Investíciou do kvalitnej kosačky na trávnik zaručene nič nepokazíte. Záhrada okolo vašej chalupy či domu si zaslúži byť rozmaznávaná aspoň tým najmenším spôsobom, akým je pravidelné kosenie trávnika

Samozrejme, že záhrada okolo chalupy nie je len o krásnej anglickej záhrade. Využite svoju záhradu aj efektívne a nasaďte si na ňu rôzne druhy ovocia či zeleniny. Krásna záhrada nie je teda len o príjemných posedeniach, ale aj o ploche, ktorú môžete využiť práve takýmto spôsobom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *