Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Chcete si svoje bývanie skrášliť zaujímavou maľbou ? S trochou kreativity a zručnosti to zvládnete ľavou zadnou.

Rozlomiť nudu v interiéri môžete hneď niekoľkými trikmi. Často nakupujeme originálne tapety, pekné nálepky na stenu a všelijako sa pokúšame vykúzliť v priestore jedinečné nápady, ktoré zaujmú na prvý pohľad. Okrem týchto možností je tu však jedna, ktorú môže vyskúšať ktokoľvek s trochou kreativity. Rozhodne je to maľovanie na stenu. Ak máte v sebe aspoň štipku nadania alebo máte niekoho talentovaného vo svojom okolí, máte spolovice vyhrané. Stačí nakúpiť farby a štetce a vybrať si zaujímavý motív.

nacrt pred malovanim na stenu

Maľovanie na stenu: Kde začať?

Nie každý sa do toho s radosťou pustí, záleží na celkovom koncepte interiéru a kvalite múrov. Nie je úplne jednoduché nazbierať odvahu a vytvoriť z bielej steny umelecké dielo. Maľovanie na stenu nie je len unikátnou okrasou, ktorá vytvorí nezameniteľnú atmosféru v miestnosti, ale aj istým relaxom pre každého, kto maľuje rád.

Najdôležitejšie je vybrať si taký motív, ktorý zvládnete. Môže sa zdať ťažké preniesť menší obrázok na veľkú plochu, ale pri správnom načrtnutí je to vlastne jednoduché. Ideálne je jemne si nakresliť maľbu obyčajnou ceruzkou a jemnými linkami pripraviť hranice obrazu.

malba na stene

Pustite sa do wallpaintingu?

Akonáhle si je človek istý, že linky sú na svojom mieste, môže sa pustiť do maľby naostro. Môže to byť adrenalín, ale výsledok stojí za to. Pochváliť sa vlastnoručnou maľbou v interiéri, to návštevy väčšinou ocenia. Je to ako vložiť do svojho domova kus seba.

Ideálne je, že fantázii sa medze nekladú a tak môžete vyčíňať – abstrakt skvele vyzdobí minimalistický byt a konkrétna maľba zasa vypovie niečo o vás. Farby môžete voliť zámerne kontrastné k zvyšku priestoru, alebo skúste čarovať s interiérovou tonalitou a zladiť výsledok vo farebnom spektre, ktoré bude dokonale ladiť s nábytkom a vybavením.

Rozhodnutie je na vás, výsledok môže perfektne oživiť vás domov a vytvoriť estetický dominantný prvok, na ktorý len tak niekto nezabudne. Skúsite to?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *