Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Či už máte malý byt alebo veľký dom, miesto je častým problémom. Obzvlášť, keď je in minimalistické bývanie plné čistých línií. Skryť veci, ktoré sú potrebné, len ich nie je kam dať, môže byť pekný oriešok. Ideálne riešenie by malo byť individuálne a praktické. Ako teda vyriešiť úložný priestor čo najjednoduchšie?

Ilustračný obrázok, zdroj

Kvalitný úložný priestor pojme veľa vecí a navyše vám umožní chytrú organizáciu, v ktorej sa nestratíte. Ak aj vy riešite nenápadný úložný priestor, skúste niektorý z našich tipov.

Posteľ

Klasika, ktorá nestarne, ba naopak. Pod posteľ sa zmestí všeličo. Môžete teda skúsiť hneď dve varianty. Môžete zakúpiť posteľ, ktorá je vybavená vlastným úložným priestorom. Ak sa však svoje existujúcej postele zbaviť nechcete, stačí dokúpiť šikovný úložný priestor pod posteľ. Pod posteľ sa vám nikto pozerať nebude a vy tak môžete uložiť všetko, čo práve nepotrebujete mať pri ruke.

Nástenné panely

Čisté línie, minimalistický dizajn. Tak nejako vyzerá šikovné riešenie ukladania a organizácie vašich veci, keď zvolíte panel. Je to niečo ako vstavaná skriňa, môže byť rozmerný – pokojne po celej výške steny. Jeho výhodami je jednoduchosť, estetická stránka. Nevýhodou môže byť cena, ale kto uvidí, ako perfektne elegantne úložný panel pôsobí, ten razom pochopí, prečo je táto investícia výhodná. Hodí sa k modernému bývaniu a hoci nejaké to miesto u vás doma zaberie, môže nahradiť napríklad aj skrine.

Znížený strop

Ak si to môžete dovoliť, a máte doma úžasné vysoké stropy, skúste strop o kúsok znížiť a využiť nové tajné miesto pre uloženie nepotrebných vecí! Znížený strop môže zaujímavo rozomlieť hranice geometrie vášho bytu či domu a keď sa navyše pohráte s osvetlením, získate jedinečný pohľad. Hoci sa to nemusí zdať, znížený strop, hoci o desiatky centrimetrov, pojme veľa vecí, ktoré nemáte kam uložiť.

Truhla

Zrenovovať starú truhlu znamená nielen získať skvelý retro doplnok domova, ale aj nový priestor, kam môžete umiestniť čokoľvek. Truhla môže slúžiť aj ako originálny konferenčný stolík alebo ako typický perináč. Či už opravíte starý kus alebo zakúpite moderné truhlu, oboje vytvorí vo vašom domove nevšedné dojmy.

Krabicová organizácie

Ak nemáte iného riešenia, napriek tomu však chcete nejaké tie veci preorganizovať a uložiť, poslednou možnosťou sú tiež úložné boxy. Trh ponúka veľké množstvo boxov, ktoré môžu byť aj atraktívne a hodia sa ku každému štýlu. V minimalistickej izbe nemusia nejaké tie dizajnové krabice ledabolo položené pri stene vyzerať najhoršie. Uvíta ich nielen študent, ale ktokoľvek, kto má fantáziu a nevadí mu tento odľahčený štýl.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *