Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Morror je inteligentné zrkadlo, ktoré funguje ako osobný vizážista. Zoznámte sa s Morrorom, smart zrkadlom, ktoré sa stane vaším najobľúbenejším pomocníkom. Poskytne vám nielen vhodné osvetlenie, ale aj predinštalované tutoriály pre líčenie a starostlivosť o pleť. Tak si uľahčíte svoju dennú skin-care.

Morror je moderné makeupové zrkadlo. Stlačením tlačidla zobudíte displej a môžete pozerať návody. Opätovným stlačením ho vypnete, aby zbytočne nesvietilo, keď ho nepotrebujete.

Tradičné zrkadlá so zabudovanými obrazovkami stále zobrazujú čierny odtieň obrazovky, aj keď sú vypnuté. Morror nie je jedným z nich. Inteligentný displej sa rozsvieti, len keď ho zobudíte. Morror je skutočné magické zrkadlo pre vašu krásu.

Doprajte si domácu masáž tváre profesionálne

S Morrorom si aj ľahko a jednoducho doprajete masáž tvár každý deň. S pribúdajúcim vekom, pribúdajú aj vrásky a pravidelné masáže môžu ich výskyt spomaliť. Jednoducho postupujte podľa návodov a zbavte sa tmavých kruhov, vypnite viac líčka a zminimalizujte vrásky na čele a pod.

Nové návody pribúdajú pravidelne.

Vyberte dni, počas ktorých chcete masáž a vaše smart zrkadlo sa vám pripomenie samo.

Dokonalý make-up môžete mať každý deň

Pri pohľade do iného zrkadla alebo do smartfónu, či tabletu určite nenájdete návody na nalíčenie. Morror vám však dá presný postup a podrobné inštrukcie, ako pri make-upu postupovať, kde ubrať a kam pridať.

Zaujíma vás, prečo váš make-up nie je nikdy dokonalý? Môžete za to viniť zlé osvetlenie. Svetlo je pri líčení veľmi dôležité. Dobré makeupové svetlo správne osvetlí vašu tvár tak, aby vám pomohlo pri výbere správnej farby pre základ pokožky, očné tiene, líčky i highlighter, rúž a pod.

Správne osvetlenie ako základ úspechu

Aj keď je prírodné slnečné žiarenie najlepším svetlom na nanášanie make-upu, občas sa z dôvodu zlých poveternostných podmienok, krátkych dní, vysokých budov atď., nedá využiť.

Na vyriešenie tohto problému Morror používa svetelný systém Pro-lux, ktorý simuluje prirodzené slnečné žiarenie.

Svetelný systém Pro-lux úzko simuluje farebné spektrum prirodzeného slnečného svetla. Je vyrobený z 38 LED svetiel a inteligentného čipu. S indexom farebného vykresľovania (CRI) 98 a jasom 1100 luxov Morror jasne zobrazuje každý detail vašej tváre.

Morror na svojej domovskej obrazovke zobrazuje najužitočnejšie informácie: počasie, čas a vlhkosť.

Takisto je zrkadlo vybavené časovačom až do 60 minút. Predtým, ako začnete pracovať na svojom make-upe, nastavte si časovač, aby ste neskoro nemeškali.

Používať Morror je veľmi jednoduché

Svetlo zapnete dvojitým klepnutím na ovládací panel. Posúvaním upravte jas.

Morroe si zapamätá vaše preferencie jasu. Automaticky sa nastaví na predchádzajúce nastavenie jasu, aj keď vypnete svetlo.

Morror je nabíjateľný, takže si ho môžete vziať z kúpeľne do spálne bez káblov! Súčasťou výbavy je aj sklo odolné voči pádom.

Viac tu: https://www.kickstarter.com/projects/1272682437/morror-the-smart-makeup-assistant-on-your-vanity

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *