Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Veľa fliaš, veľa viečok, ktoré sa povaľujú všade okolo? V dnešnom modernom svete existuje jednoduché riešenie. Volá sa Skuzee, a pomôže vám s nápojmi a ich uchovávaním doma i na cestách.

Chytré viečko Skuzee, zoznámte sa

Už vás nebaví investovať do fliaš a nádob na vodu? Chceli ste niekedy použiť fľašu alebo hrnček na prípravu šálky čaju alebo kávy, ale nenašli ste správne viečko? Či už dávate prednosť teplému, studenému, obyčajnému alebo kofeínovému nápojmu, vieme, ako frustrujúce môže byť, keď potrebujete veľa rôznych fliaš pre veľa rôznych nápojov.

Nemusíte kupovať nádoby na nápoje za drahé peniaze alebo hromadu fliaš na každý váš obľúbený nápoj. Všetko, čo potrebujete, obstará Skuzee s pokročilým tesnením bez rozliatia a schopnosťou udržať chuť a sviežosť. Z takmer každej nádoby, šálky a hrnčeka môžete urobiť fľašu. Už žiadny neporiadok v kuchynia a hlavne žiadne nezmysly.

Kde všade ju môžete použiť?

Meniteľný dizajn: 3 spôsoby

  • Citrusový odšťavovač

Odšťavovač má viac hrebeňov, ktoré zaisťujú drvenie buničiny a ľahšie oddeľovanie šťavy. Naviac je vyžadovaný menší tlak. Dizajn otvoru umožňuje zhromažďovanie semien do zásobníka, čím zabráni ich priechodu do šťavy.

  • Sitko na čaj

Milovníci čaju si prídu na svoje vďaka priamočiaremu dizajnu otvárania mriežky, ktorý udržuje čajové lístky po celú dobu v plnom kontakte s vodou, ponecháva viac priestoru pre luhovanie a umožňuje aj ľahkú údržbu. Design môžete obmieňať troma spôsobmi.

  • Chladiaca tyčinka

Udržujte svoje nápoje chladné celé hodiny bez toho, aby to ovplyvnilo ich chuť. Chladiaca tyčinka je vyrobená z nerezovej ocele chirurgickej kvality, ktorá je bezpečnejšia a odolnejšia voči kyselinám i alkoholu.

Kvalitu zaručujú pevné a odolné materiály

V našom každodennom živote je príliš veľa plastových výrobkov, ktoré môžu nielen potenciálne škodiť nášmu zdraviu, ale môžu tiež vážne ovplyvniť životné prostredie. Z tohto dôvodu výrobcovia trvajú na použitie vysoko kvalitného materiálu s čo najmenšou ekologickou stopou.

Prečo tekutý silikónový kaučuk?

Skuzee je vyrobený z potravinárskeho tekutého silikónového kaučuku, čo je extrémne odolný a biokompatibilný materiál. Nie je škodlivý ani toxický pre naše telo.

Múdra technológia, jednoduché použitie

Skuzee je šikovný. Špeciálna patentovaná konštrukcia uzatváracieho ventilu na vodu sa ľahko otvára pre pitie a nalievanie. Môžete si naliať svoj nápoj v akomkoľvek uhle a nikdy sa nemusíte starať o smer toku. Alebo len otvorte Skuzee a pite z neho priamo. Integrovaný dizajn vedenia prietoku zabraňuje hromadeniu kvapaliny vo veku, takže nikdy nevyleje kvapku.

Multifunkčnosť hrá prím

Doma: Skúste v kuchyni alebo nájdite rovný povrch a vyžmýkajte džús alebo si pripravte šálku čaju, než sa pustíte do svojich koníčkov alebo si sadnete k obľúbenému seriálu.

Práca: Keď ste na cestách alebo potrebujete rýchlo vyzdvihnúť, uvarte si šálku čaju alebo si vezmite vodu z chladiča. Skuzee vám pomôže prekonať deň.

Vonku: Ak ste na pikniku alebo len vonku a potrebujete tú šťavu, ktorú ste vytlačil skôr počas dňa, vezmite si Skuzee so sebou. Chladiaca palička ju udrží sviežu a koncentrovanú, pretože kocky ľadu sa neroztaví a nezredia.

Páči sa vám inovatívne „viečkovej“ projekt? Podporte ho tu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *