Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Vzdušný interiér a minimalistické bývanie – to sú dva aspekty, ktoré aktuálne ťahajú rebríček moderného bývania. Ak sa vám tento štýl páči tak ako nám, potom iste radi zabudnete na klasické šatníkové skrine a prevetráte aj svoj šatník. Organizácia vecí ide totiž tak trochu ruka v ruke s minimalistickým bývaním a preto je dnešnou témou otvorený úložný priestor. Trúfnete si na neho?

Úložné priestory v pracovni – ilustračný obrázok, zdroj

Klasickým šatníkovým skriniam síce ešte ani zďaleka neodzvonilo a stále nájdu svojich priaznivcov, avšak veľmi populárnymi sa stávajú otvorené šatne a úložné diely. Prečo to tak je? V modernom bývaní si môžeme ľahko sami zvoliť, ako policové diely a regály rozvrhneme a vytvoríme tak úplne unikátne priestory. A čo viac – dôjde tak k príjemnému roztriedeniu všetkých vecí, ktoré budeme mať prehľadne stále na očiach.

Každý, kto má doma dostatok priestorov alebo voľnú a nevyužitú miestnosť, môže voliť veľké otvorené úložné priestory. Jednou z ich mnohých výhod je tiež nižšia cena ako u klasických skríň, ktoré navyše zaberú tiež veľa miesta a nie všade sa hodia. Úložné systémy sú skvelé svojou variabilitou. Rozvrhnutie nám dovoľuje zorganizovať veci na tie, ktoré aktuálne využívame a tie, ktoré nepotrebujeme. Jedny máme pri ruke, druhé umiestnime do horných políc. Toto neplatí len pre naše oblečenie, ale tiež napríklad náradie, športovú výbavu a ďalšie. Najjednoduchšie sa zdá kúpiť niekoľko boxov, ktoré skryjú naše poklady a budú perfektne ladiť s ostatnými prvkami.

Má teda otvorený úložný priestor nejaké nevýhody? Áno, hoci sa zdá, že je to ideálne využitie priestoru, niekde na neho jednoducho nemusí byť dostatok miesta. Preto je dôležité zvážiť rozmerové riešenie šatníka. Ďalším mínusom je potom to jediné, na čo sme prišli – prach, ale ten nás rozhodne od príjemnej organizácie a skvelého šatníkového systému rozhodne neodradí. A čo na otvorené úložné priestory hovoríte vy?

 

MOŽNOSTI VYUŽITIA:

Knižnica

Otvorené policové diely ľahko spoja miestnosť pomocou kníh a dekorácií. Drevené diely preteplia miestnosť, kovové pridajú modernú patinu.

Knižnica v orechovom dekore Jitona Merrik

 

Sklad

Neviete si rady s ukladaním všetkých tých vecí, ktoré vaša domácnosť skrýva? Nevadí, v otvorených úložných priestoroch si všetko zorganizujete pomocou prehľadných krabíc alebo estetických boxov.

Kuchyňa

Viete, ako úžasne vyzerá otvorená kuchyňa? Ani kuchynská linka nemusí mať dvierka, môžete ju nechať dýchať a docieliť úžasného a vzdušného výzoru.

Šatník

Šatník s otvoreným priestorom sa hodí pre každého milovníka módy. Rovnako tak je to ideálny tip na ukladanie obuvi, ktorú často nemáme kam dať.

Pracovňa

Mať pracovný stôl s otvorenými policovými dielmi uľahčí orientáciu. Všetko môžete mať pri ruke, čo sa hodí aj tým, ktorí využívajú home office.

GERMANIA Kancelársky stôl so skrinkou GW-Oslo, sivá / Navarra dub

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *