Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Kedysi bolo nemysliteľné, aby vám v obývačke nad gaučom nevisel obraz s masívnym rámom, znázorňujúci les či krajinku. Tým časom však už dávno odzvonilo a dnes majú klasické obrazy širokú konkurenciu. Od 3D nálepiek, cez moderné viacdielne obrazy či obrazy zo skla  až po novinku, závesné plátna. O čo ide a ako vám oživia steny?

Závesné plátno je najnovší trend v kategórií nástenných dekorácií. Ide o plátno, ktoré je upevnené zhora i zdola drevenými smrekovými lištami. Drevený rám je zároveň pevne uchytený špagátom, a preto si plátno môžete jednoducho zavesiť. Farby líšt sa navyše dajú meniť podľa vášho vkusu a aktuálnej ponuky. Na samotný vzor na prírodnom bavlnenom plátne je použitá digitálna vodeodolná fototlač s ochranou proti vyblednutiu.

 

Závesné plátno pre minimalistov

Pokiaľ ste sa klasickým obrazom bránili práve z dôvodu, že by narúšali štýl izby, ale zároveň by ste na stenu uvítali niečo malé, nenápadné a zároveň štýlové, máme pre vás odporúčanie. Závesné plátno s minimalistickým severským dizajnom. Biele plátno, na ktorom vyniká milé srdiečko v strede alebo plátno s opakujúcim sa minimalistickým vzorom. Za nás jednoznačne doplnok, ktoré zaujme a hodí sa takmer všade.

 

Pre milovníkov abstrakcie a geometrických vzorov

Na závesných plátnach nenájdete portréty ľudí, masívne kvety či krajinky. Aj za jednoduchým dizajnom a kombináciou najrôznejších geometrických vzorov je však vždy nejaký príbeh. Nechajte sa inšpirovať našimi tipmi, ako si tieto plátna vo svojich príbytkoch umiestniť a oni sami vášmu domovu na oplátku dodajú moderný a svieži vzhľad. Závisí iba na vašom vkuse, či dáte prednosť teplým alebo studeným tónom na plátne a akú geometrickú kombináciu si zvolíte za tú vašu.

 

Pre milovníkov extravagancie a vyznávačov memphis štýlu

Pokiaľ vám nerobí problém skombinovať viaceré farby do jedného celku, nebojíte sa odvážnych farebných kreácií, investujte do závesného plátna v štýle memphis. Ide o odvážny štýl, ktorý kombinuje viaceré farby bez akýchkoľvek obmedzení a prežiari priestor farbami. Pokiaľ máte kreatívnu farebnú dušu, určite sa v tomto štýle nájdete.

 

Pre vaše deti na zútulnenie detskej izbičky

Závesné plátno do detskej izby je ideálnym doplnkom. Navyše závesné plátna majú naozaj rozkošné vzory, preto neváhajte a inšpirujte sa našimi tipmi. Líštička alebo veselý macko na plátne určite rozžiaria očká každého dieťaťa, ktoré ho na svojej stene objaví. A je to jednoduchšie a lacnejšie ako na stenu v detskej izbe lepiť detské tapety či dať maľovať detské vzory a obrázky na stenu.

Inšpirácie je neúrekom. Pokiaľ túžite po veľkých obrazoch s masívnym rámom, závesné plátno asi nebude to pravé orechové pre vás. Ak však máte radi milé a zároveň minimalistické vzory, ktoré vzbudia pozornosť, oživia priestor a zároveň nepôsobia v priestore rušivo, dajte závesným plátnam šancu.

Článok vznikol v spolupráci s www.obraznastenu.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *