Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Slnečná záhrada nám počas letných mesiacov prináša mnoho radosti a relaxu, tak prečo nevyužiť silu slnka na spríjemnenie večernej atmosféry a navyše zadarmo? Lampy so solárnym pohonom sú skvelým spôsobom, ako na to.

Výhody solárneho osvetlenia v záhrade

Jednou z najväčších výhod, okrem bezúdržbového a beznákladového fungovania solárnej lampy je samotná inštalácia. Kvôli solárnemu osvetleniu nie je potrebné rozkopávanie záhrady a ťahanie káblov, často ich len jednoducho zapichnete do zeme alebo pripevníte na dané miesto.

Solárne osvetlenie má vysokú životnosť a odolnosť voči poveternostným podmienkam. Cenovo sa solárne lampy pohybujú v podobných sumách ako osvetlenie napájané z elektrickej siete, a to ešte nerátame s nákladmi na kabeláž a účty za elektrinu.

Lampami na solárny pohon môžete osvetliť aj tie najvzdialenejšie kúty svojej záhrady a zároveň tak ochrániť svoj pozemok pred neželanými návštevníkmi.

Široké možnosti využitia solárneho osvetlenia

Praktické pohybové senzory na lampách nás upozornia a odstrašia aj prípadných votrelcov, tiež sú vhodné na miesta, kde nepotrebujeme svietiť celú noc, ako napríklad pri vchode alebo na chodníku.

Solárnymi lampami dokážete šikovne zvýrazniť prvky v záhrade a dotvoriť celkový dekoratívny dojem. Na to môžu poslúžiť aj bodové záhradné svetlá a pre lepšiu orientáciu v priestore sa výborne hodí podlahové osvetlenie.

Skvelým využitím je aj osvetlenie altánku alebo záhradného posedenia, či už sa rozhodnete pre stolové lampy v rôznych tvaroch a prevedeniach alebo jednoduché reťazové osvetlenie naokolo. Dekoratívne lampy môžu dopĺňať celkový dojem zo záhrady aj počas dňa, kým v noci ju rozžiaria príjemným osvetlením. Podľa želaného využitia je dobré myslieť aj na silu alebo farbu svetla.

K dispozícii sú aj silnejšie osvetlenia na diaľkové ovládanie, ktoré napríklad výborne poslúžia na príjazdovej ceste.

Záver

Solárne záhradné svietidlá sú efektívnym a ekologickým riešením pre široké spektrum potreby osvetlenia exteriérového priestoru. Lampy pracujúce s nízkym napätím sú bezpečné aj pre vaše deti či domácich miláčikov a sú ľahko presúvateľné v prípade potreby, či prerábania záhrady.

Ak vás naše argumenty pre solárne lampy presvedčili, prečítajte si ako na výber záhradného osvetlenia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *