Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Pri zariaďovaní bývania by ste mali myslieť nielen na nábytok a rôzne interiérové ​​dekorácie, ale aj na odpadkový kôš. Aj keď to môže znieť zvláštne, jeho vzhľad a funkcie majú v domácnosti dôležitejšiu úlohu, než to na prvý pohľad vyzerá.

 Prakticky v každej priemernej domácnosti vzniká veľké množstvo odpadu. Aj keď sa snažíte žiť šetrne, plastovým obalom či papierovým krabiciam sa pri nakupovaní v bežných obchodoch nemožno vyhnúť. Než sa vydáte na výlet ku kontajneru, je nutné všetky odpadky po nejaký čas skladovať priamo u vás doma. Dobrou správou je, že to ide nielen hygienicky a pohodlne, ale aj štýlovo. Stačí si vybrať ten správny odpadkový kôš.

Koniec igelitkám

Možno aj vy patríte k ľuďom, ktorí miesto odpadkového koša majú doma niekoľko igelitových tašiek, do ktorých v lepšom prípade triedia odpad. Toto riešenie je síce krátkodobo veľmi lacné, ale k dokonalosti má veľmi ďaleko. Z tašiek sa veľmi ľahko šíri zápach a pohľad na ne dokáže pokaziť dojem z každého interiéru. Navyše vás využívanie tašiek nevedomky núti k tomu, aby ste ich doma vo veľkom skladovali. Čo si takto vybrať kôš, ktorý vám pomôže správať sa ekologicky a navyše bude skvele vyzerať?

Nášľapný triedič odpadu Trento öko 3×9, nehrdzavejúca oceľ

Odpadkový kôš s vekom je skvelý pomocník

Pri výbere odpadkového koša sa určite zamerajte na modely, ktoré majú veko. Práve vďaka nemu nemusíte na odpadky pozerať a zároveň sa do priestoru nešíria pachy. Zospodu veka máte navyše možnosť prilepiť kapsule so špeciálnou vôňou. Tie vedia na niekoľko týždňov efektívne zatočiť so zápachom.

S ohľadom na ochranu prírody je vhodné preferovať koše vyrobené zo 100% recyklovateľného plastu. Okrem veka sú praktickou vychytávkou taktiež plastové úchytky slúžiace pre držanie vrecka na horných bočných hranách koša. Vďaka tomu vreco drží tvar do úplného naplnenia a nekrčí sa.

Hygiena na prvom mieste

Nechcete na veko siahať? Maximálne hygienickým riešením sú bezdotykové koše. Tie sa automaticky otvoria jednoduchým mávnutím ruky. Vyhadzovanie odpadkov pre vás bude rýchle a bezproblémové. Podobnú službu vám poskytnú nášľapné koše. Keď napríklad varíte, nemusíte sa veka rukou ani dotknúť. S čistotou súvisí aj objem. Ten vyberajte podľa množstva členov domácnosti. Kôš by nemal byť zbytočne veľký. Ideálne by ste ho mali vynášať každý druhý deň. Pri dlhších intervaloch opäť hrozí zápach a šírenie baktérií.

Dizajn pre každú miestnosť

Za odpadkový kôš by ste sa nemali hanbiť, ani keď k vám domov zavíta návšteva. Našťastie je na trhu veľa dizajnových kúskov z rôznych materiálov. Vzhľad koša by mal korešpondovať s miestnosťou, kde sa nachádza. Dôraz na atraktivitu koša dáva zmysel. Ide predsa len o súčasť vybavenia, ktorú každý deň používate hneď niekoľkokrát. Navyše do takej pracovne sa hodí úplne iný kôš než do kuchyne. Neváhajte si tak s výberom dať naozaj záležať.

Spirella odpadkový kôš BOWL – ružový 1015113

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *