Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Než vyjdeme von, vždy by sme mali skontrolovať, aké bude počasie. Môže pršať alebo fúkať a v takom prípade je lepšie býť dobre pripravený a zvoliť adekvátnu obuv a oblečenie. Keď ráno vstanete a začnete sa chystať na nový deň, nezabudnite preto zvážiť dôležitosť počasia.

Predpoveď často zabúdame sledovať. Pritom vám pár sekúnd času môže zachrániť nielen účes, ale aj oblečenie. Vhodný je na to predpovedač počasia Weather, ktorý je štýlový a minimalistický, nezaberie veľa miesta a do interiéri skvele zapadne.

WEATHER je navrhnutý dizajnérom a developerom, ktorý neustále na počasie zabúdal. Ukazuje informácie o aktuálnom počasí, rovnako ako odporúča, čo si vziať so sebou. Môžete ho pripojiť kdekoľvek, napríklad k príjazdovej ceste alebo na vchodové dvere, aby ste mohli skontrolovať počasie tesne predtým, ako opustíte dom či byt.

WEATHER meria:

  • teplotný rozsah – zobrazí najvyššiu a najnižšiu teplotu dňa
  • odporúčaný štýl oblečenia
  • odporúčané doplnky, ako sú slnečné okuliare alebo dáždnik
  • predpoveď počasia na dnešný deň

Každý znáša teplotné rozdiely inak. Pomocou smart aplikácie Weather môžete nastaviť ikonky, citlivosť, čas a miesto. Vďaka tomu tak budete mať predpoveď upravenú sebe na mieru.

Weathery je produkt, ktorý pasuje takmer všade, môžete ho pripevniť kamkoľvek chcete. Vydrží na jednu baterku fungovať až 1 rok, zároveň displej E-Ink neunavuje oči.

Ak sa vám projekt páči, môžete ho podporiť na Kickstarter tu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *