Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Sklo do moderného interiéru jednoznačne patrí. Nové technológie a výrobné postupy posúvajú hranice toho, akým spôsobom je sklo možné používať a aké designy môže prinášať. Možnosti v dekorovaní a designe skla prekonáva grafosklo.

Ilustračný obrázok, zdroj
Ilustračný obrázok, zdroj

Viete, čo je to grafosklo?

Pojem grafosklo v interiérovom designe sa skloňuje veľmi často. Pri rekonštrukcii kuchyne si nájde svoje miesto predovšetkým v domácnostiach, ktoré chcú docieliť moderný a svieži vzhľad. Taký, ktorý dokonale odráža vkus majiteľa.
Grafosklo je systém jedného alebo dvoch skiel. Súčasťou tohto systému je bezpečnostná fólia s vnútorným grafickým dizajnom. Na skle je tak teraz možné vidieť farby a motívy, o ktorých sa vám ani nesnívalo. Na výber je toho naozaj veľa, prípadne si môžete nechať vyrobiť design priamo na mieru.

Grafosklo v kuchyni

Výrobná technológia umožňuje vytvárať aj veľké sklenené dosky, ktoré sa môžu premeniť vo veľmi originálnu náhradu keramických obkladov v kuchyni. Namiesto bežných obkladov tak môžete mať v kuchyni veľký grafický motív. Kvalitné grafosklo do kuchyne je odolné voči teplotným zmenám a úderom. Ak by sa rozbilo, tabuľa sa neroztriešti ako bežné sklo, ale na z väčšej časti neostré kocôčky. Ďalšou výhodou použitia grafoskla v kuchyni je ľahšie upratovanie. Ako je to možné? Bežné obklady majú škáry, ktoré je veľmi problematické čistiť. Tie u grafoskla nenájdete. Umývanie dosky je úplne bez komplikácií.

Prepojte grafosklom celé vaše bývanie

V niektorých prípadoch je veľmi zložité prepojiť kuchynský kút so zvyškom bytu a novo zrekonštruované miesto pre varenie pôsobí tak trošku ako päsť na oko. Použitie grafoskla vám umožňuje tento problém veľmi ľahko vyriešiť. Grafosklo môžete použiť v interiéri na viacerých miestach a v jednotnom dizajne. Hodí sa totiž nielen do kuchyne, ale aj ako sklenená výplň zábradlia či dverí. Keď použijete rovnaký motív na niekoľkých miestach, podarí sa vám priestor prepojiť a vytvoriť dojem kompaktnosti. Veľmi zaujímavo pôsobí použitie grafoskla v posuvných dverách.

Grafosklo pre milovníkov designu

Ako vidíte, grafosklo vám umožňuje naozaj dokonale vystihnúť váš štýl a previazať interiér. Vyskúšajte na jeho prednosti myslieť aj pri rekonštrukcii kuchyne. Motívy pre sklenený obklad za kuchynskú linku si u mnohých výrobcov môžete vybrať z veľmi širokej ponuky, niektorí dokonca umožňujú použiť vlastné fotografie. V takom prípade budete mať istotu, že vaša kuchyňa je skutočný originál.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *