Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Privolajte si nielen jar, ale najmä jarné počasie, vôňu čerstvej trávy, slnečné lúče a farby. Nie je žiadnym tajomstvom, že to je presne to, čo všetci po vyčerpávajúcej zime potrebujeme. Inšpirujte sa s nami a vyberte si dekorácie, ktoré do vášho domova prinesú viac než len jarnú pohodu.

Veniec na okno a dvere

Vyzdobte si domov štýlovým veľkonočným jarným vencom s farebnými vajíčkami a kvetmi. Hodí sa do všetkých domácností, pretože je nenápadný a vkusný. Nebojte sa zvoliť odvážnejšie farby, ale ak máte neutrálnejší domov, jemné jarné odtiene budú to pravé.

Dekoratívny zajačik

Dekoráciu veľkonočného zajačika môžete použiť aj na jarné aranžmány. Môžete ho umiestniť na komodu, jedálenský stôl, parapet alebo nočný stolík. Vyberte si veľkonočného zajačika, ktorý prinesie do vášho domova šťastie a radosť.

Pri zajačikoch ešte chvíľu zostaneme, veď sú symbolom Veľkej noci. Môžete si vybrať zajačikov z rôznych materiálov. Ak máte byt zariadený v prírodných farbách a materiáloch, bude sa vám hodiť drevený zajačik s plyšovým kožúškom.

Vajíčka všade, kam sa pozrieš

Nezabudnite na vajíčka! Ak nie ste fanúšikom farebných kombinácií, môžete zvoliť netradičnejšie dekorácie vajíčok – metalické farby a čiernobiely dekor. Veľkonočné dekorácie môžete vyskúšať aj inak. Koniec koncov, jednotlivé vajíčka si môžete pripraviť aj podľa vlastného uváženia.

Zaujímavou dekoráciou je aj vajíčko na pružine. Nemusíte ich dávať do prúteného košíka, dobre vám poslúžia na rovnom tvrdom povrchu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *