Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Chcete v lete tráviť všetok voľný čas vonku, lenže tomu bráni povinnosť menom domáce upratovanie? Nesmúťte – našťastie žijete v modernej dobe, ktorá ponúka istých robotických pomocníkov. Takých, ktorý poupratujú za vás. Tentoraz je reč o robotickom vysávači, automatickom prístroji, ktorý jednoducho povysáva, bez toho aby ste museli byť prítomní. Je to však záležitosť, ktorú potrebujete práve vy? Prinášame výhody a nevýhody robotických vysávačov.

Pomocník pre bežné upratovanie

Predstavte si, že prídete unavení z práce a nechcete sa púšťať do upratovania. Práve v tento okamih prichádza na rad robotický vysávač, ktorý stačí nastaviť automaticky na určitý čas alebo zapnúť a prach, nečistoty, omrvinky či zvieracia srsť – to všetko vysaje za vás, zatiaľ čo vy môžete pripraviť večeru alebo sledovať televíziu. Ak potrebujete občasnú pomoc, potom môže byť tým správnym riešením pre vašu domácnosť. Nečakajte ale, že všetku prácu urobí za vás. Aby ste sa zbavili nečistôt vo všetkých kútoch vášho domova, bude potrebné čas od času povysávať ručne.

Záleží na podlahovej krytine

Nie je podlaha ako podlaha. Robotický vysávač pomôže všade tam, kde prevládajú hladké podlahové krytiny. Vysaje linoleum, vinyl, parkety aj plávajúce podlahy, s čím si však neporadí, to sú koberce s vyšším vlasom. Ak u vás doma máte práve skôr koberce, robotický vysávač neodporúčame. Ak však na podlahe máte len občas nejaký ten nízky behúň, potom vám robot pomôže – na niektoré nižšie koberce bez problémov vyjde. Záleží však na vlastnostiach jednotlivých modelov, preto je dôležité sledovať parametre a vlastnosti každého z nich.

Zo schodov nepadá

Väčšina robovysávačov má najrôznejšie senzory. Tie bránia nielen prudkému narážaniu do stien či nábytku, ale dokonca bránia pádu zo schodov. Koho tak trápil prach na vysokých skriniach, má razom vyriešené – stačí tam robota na chvíľu vypustiť a on sa o všetko postará. Rovnako tak luxovanie na poschodí nie je žiadny problém. Aby však senzor proti pádu správne fungoval, je vhodné vysávač pravidelne čistiť a zabrániť ich zaprášeniu, ktoré zamedzuje plnej funkčnosti.

Udržanie poriadku

Sčítané a podčiarknuté, robotický vysávač je vhodným adeptom na pomocníka pri upratovaní do každej domácnosti, obzvlášť, ak si prajete len obvyklé udržiavanie poriadku v pracovné či inak náročné dni. Funkcia automatického upratovania spustí vysávač tiež pri vašej neprítomnosti. Keď ste v práci alebo na dovolenke, podlahy môžu byť neustále čisté. Robota oceníte, či už žijete sami, s deťmi, alebo s domácim miláčikom – ale ako vždy platí, že záleží na výrobcovi aj modelovej rade. Preto najlepšie vyskúšajte alebo sledujte hodnotenia zákazníkov, ktorí už s týmto jedinečným prístrojom majú skúsenosti.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *