Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

V interiéroch vídame rôzne farby, niektoré jemnejšie, iné veľmi odvážne a sýte. Trendy je tiež ružová farba, ktorej sme sa doteraz v domácnostiach báli. Ak ste si tiež mysleli, že sa ružová hodí len do dievčenskej detskej izbičky alebo do bytu pravej blondínky, potom ste na omyle. Ružová je prirodzene veľmi veselá a energická farba a ľahko rozžiari moderný interiér.

Ilustračný obrázok, zdroj

Každá farba dodá interiéru určitú náladu. Zelená osviežuje a upokojuje, biela podporuje čistotu a vzdušnosť, šedá je chladnejšia, ale o to elegantnejšia. Ružovej farbe sa každý vyhýba a to je veľká škoda. Ružová napomáha vytvoriť pohodovú a sviežu atmosféru priestoru, ktorá je pre komfort dôležitá. Zmeňte aj vy svoj názor na ružovú farbu a zahrňte ju s láskou do svojho domova. Poteší totiž oko a rozveselí vás za akéhokoľvek počasia. Proste dodá šmrnc.

Ružová výmaľba

Kdeže, ružové steny nemusia byť vôbec gýčovité. Naopak sú vysoko in a vyzerajú odvážne a napriek tomu útulne. Kto nemá rád sýtejšie tóny, môže siahnuť po svetlo ružovej alebo pastelovo ružovej. Tieto farby totiž ľahko a ľúbivo skombinujete s bielou alebo s ďalšími pastelovými odtieňmi. Výborná je tiež ružová farba v tandeme s prírodnými a zemitými tónmi. Pink im dodá život a rozvinie ich pokojné pôsobenie v interiéri. Stačí napríklad len jedna ružová stena a vaša miestnosť bude plná hravej energie. Preto sa ružová hodí tiež napríklad do pracovne, kde chcete udržať pozitívnu a iskrivú náladu a potrebujete sa neustále sústrediť.

Trendy nábytok

Návrhári sa farieb rozhodne neboja a preto je to poznať – trebárs na dizajnovom nábytku. Ružová stolička, pastelovo ružový stôl či ružová komoda? Žiadny problém. Milovníci farieb vedia, po čom siahnuť a dobre odhadujú, že jeden kus ružového nábytku umocní osobitosť miestnosti. Naviac – kontrasty sú vo svete dizajnu na dennom poriadku. Buďte aj vy originálny a bývajte podľa svojich predstáv. A ak chcete byť in, kúpte čokoľvek ružového, čo vás zaujme. Čo napríklad ružová kuchynská linka? Áno, aj to je možné.

Svetlo ružová pohovka pre dvoch Cosmopolitan dizajn Hampstead

Dekorácie

Chcete najprv bláznivú ružovú atmosféru ochutnať, než sa pustíte do veľkých zmien? Kúpte si nejaký viditeľný doplnok v ružovej. Vyberte si taký odtieň ružovej, ktorý je vám na prvý pohľad príjemný. Použite napríklad vankúše, behúň, kvetináče alebo pastelovo ladený obraz. Siahnuť môžete tiež napríklad po ružových obliečkach. Sami pocítite, či vami vytvorená energia je to pravé pre váš domov.

Kombinácia

Ružová sa dá kombinovať s ďalšími farbami a taktiež ju môžete vyladiť použitím rôznych materiálov. Ružová sa hodí do minimalistických bielych priestorov, sadne si však tiež so zlatou alebo sivou farbou. Bronzové doplnky si s ružovou farbou skvele padnú do noty. Nebojte sa ružovú podporiť smaragdovým kontrastom. Živé rastliny pomôžu ružovým tónom vyniknúť. Ak sa jednoducho na ružový domov necítite, nevadí. Čo takto miernejšia marhuľová? Je teplejšia a nemenej módna.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *