Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Pokiaľ by ste radi niekomu urobili radosť, darovali mu na Vianoce malú pozornosť, ale v spleti komerčného tovaru nemôžete vybrať ten správny darček, vyrobte ho sami. Doma robené darčeky dávajú najavo, že ste venovali úsilie a snahu obdariť druhého. Darujete mu tak svoj čas a lásku, s ktorou ste darček vyrábali.

Ilustračný obrázok, zdroj

Upečte vianočné sušienky

Nedržte sa len zabehnutých tradícií vianočného pečiva. Pri šálke čaju si vychutnáte akúkoľvek vyrábanú sladkosť. Upečte napríklad cookies s čokoládou, malé perníčky alebo čajové sušienky. Voňavé cukrovinky vložte do drevenej krabičky alebo si zložte vlastnú papierovú, vyložte ju dekorovanými obrúskami a previažte mašľou.

Vyrobte domácu marmeládu

Vyrobte vlastnú domácu marmeládu alebo džem. Môžete pripraviť broskyňovú, jesennú šípkovú či brusnicovú variantu. Kúpte jeden z krásnych dekoratívnych pohárov na marmelády, ktorých sa dnes predáva nepreberné množstvo druhov a tvarov, naplňte ho marmeládou, obviažte stužkou a pripevnite odkaz so želaním.

Vaječný koňak alebo domáce baileys

Obchody ponúkajú široký sortiment prekrásnych sklenených fliaš na mušty a sirupy. Hoci sú primárne určené pre šťavy, využite ich ako darček a naplňte ich domácim vaječným koňakom či baileys. Po vypití darovanému zostane krásna fľaša, ktorú môže použiť ako nevšednú dekoráciu v obývačke.

Ochutená vodka

Pokiaľ chcete niečo ostrejšie a radi by ste potešili svojho blízkeho niečím pikantnějším, vyrobte mu domácu ochutenú vodku. Vo veľkej mise zmiešajte fľašu vodky s 5 silnými plátkami grapefruitu, pridajte 2 nakrájané papričky jalapeňo a nechajte zakryté odstáť jeden deň. Potom zlejte do fľaše, ozdobte ju a nezabudnite označiť.

Kniha receptov

Varíte radi a vaše okolie sa vás zakaždým pýta na recept, z ktorého ste pokrm pripravovali? Kúpte pekný bloček a vytvorte vlastnú štýlovú knihu s receptami. Použite vlastnú kreativitu, kuchárku môžete vyzdobiť obrázkami, fotkami alebo rôznymi vtipmi a odkazmi.

Hrnček s monogramom

Nakreslite si prvé písmenká mena a priezviska vášho blízkeho, vystrihnite ich a nalepte na jednofarebný hrnček. Špeciálnu farbu na keramiku potom nanášajte cez a okolo nalepených písmen. Nechajte zaschnúť a písmenká zložte. Budete prekvapení výsledným efektom.

Domáce mydla

Rozvoňajte Vianoce a vyrobte ako darček domáce mydlo. Pripravte vodný kúpeľ, v ktorej rozpustíte mydlovú hmotu, pridajte do nej takisto zakúpenú farbu a vonnú esenciu. Túto zmes potom nalejte do pripravených formičiek a nechajte zaschnúť. Ešte predtým môžete mydla ozdobiť podľa vlastnej fantázie. Použite okvetné lístky, mušličky, plátky ovocia, levanduľu. Po vybratí z formičiek ich zabaľte do priehľadnej fólie a previažte dekoratívnym povrázkom.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *