Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.
dieťa_online_škola_v_obývačke

Keď deti vypracovávajú denne úlohy kdekoľvek v dome, kde uchovávate knihy a pomôcky? Majte vo veciach poriadok, aj keď je študijná zóna vašcih detí kdekoľvek. Pripravili sme si pre vás tipy na domácu výuku.

Nie je divu, že deti pre svoje úlohy využívajú čím ďalej pohodlný gauč, alebo ostrovček v kuchyni, radšej ako vyhradený priestor. Byť bližšie k dianiu v domácnosti znamená, že vás môže rýchlejšie požiadať o pomoc a nepripadajú si odstrčené. Bez jasne definovaného priestoru sa ľahko stane, že knihy, poznámky a školské potreby sa stanú súčasťou neorganizovaného chaosu.

Doplnky do jedálne a kuchyne

Jedálna stôl môže byť skvelým miestom pre vytváranie veľkých projektov. Väčší povrch zvádza k väčšiemu neporiadku. Pozrite sa na úzke knižnice a skrinky s hlbokými zásuvka, ktoré nie sú náročné na čistenie. Keď nastane čas večere, učebnice stačí vložiť do zásuvky a môžete hodovať.

Vybrateľné organizátory šuflíkov

Ak je kuchynská stôl miestom, kde vaše deti väčšinou píšu úlohy, zvážte vybavenie zásuviek odnímateľnými organizátormi šuflíkov. Pokud je kuchyňský stůl místem, kde vaše děti většinou píší úkoly, zvažte vybavení zásuvek odnímatelnými organizátory šuplíků. Naplňte je domácími úkoly a pomůckami a váš student může podle potřeby kdykoliv organizér zasunout zase zpátky do šuplíku nebo skříňky.

Buďte flexibilný s vozíkom

Ak nikdy dopredu neviete, kde sa budú vaše deti učiť, kúpte im vozík na kolieskach. Ľahko ho presuniete kamkoľvek, kam budete práve potrebovať. Môžete ho uschovať do izby, komory, spálne alebo šatne.

Zaveste ruksaky na zadnú stranu dverí

Kdekoľvek vaše deti robia úlohy, je dôležité mať vyhradené miesto na zhromažďovanie všretkých papierov a materiálov na výučbu. Praktickým riešením sú robustné háčky a koše na zadnej strane dverí do haly. Ruksaky môžete zavesiť na horný háčik a na spodné sa zasa zmesia závesné boxy.

Úložné lavice a taburety

Ďalším šikovným tipom pri prestavbte kuchyne je sedací stôl so skrytým úložiškom na knihy. Úložné priestory prístupné zo strany alebo spred sú praktickejšíe ako sedadlo, ktoré sa dvíha.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *