Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Hľadáte bývanie snov? Alebo naopak chcete rýchlo predať byt? V oboch prípadoch ide o čas! Pokiaľ s ním nechcete zbytočne plytvať, objavte skvelý trend v podobe videoprehliadok nehnuteľností.

Dom v modernom štýle – ilustračný obrázok, zdroj

Trh s nehnuteľnosťami zažíva u nás v Slovenskej republike jedno z najbúrlivejších období a nestoja za tým iba zmeny na hypotekárnom trhu. Zaujímavých a dostupných nehnuteľností je ako šafránu, konkurencia medzi realitnými portálmi silnie a ceny rastú. Ak chcete byť o krok vpred, viac ako inokedy, oplatí sa vám sledovať nové trendy. Medzi tie sa bez diskusie radia tzv. videoprehliadky. O čo sa jedná a prečo tomu jednoznačne venovať pozornosť?

Keď fotografie nestačia

Prehliadky nehnuteľností zaberajú nezriedka veľa času ako majiteľom, tak záujemcom o kúpu. Nie je tak veľkým prekvapením, že v záujme oboch strán je oznámiť si dopredu maximum možných informácií. Záujemcovia vďaka takémuto prístupu navštívia len tie nehnuteľnosti, ktoré im skutočne prídu atraktívne. Predajca zase bude mať istotu, že k nemu dorazí niekto, koho nehnuteľnosť skutočne zaujala a mohol by sa stať novým majiteľom.

Bohužiaľ textový popis a fotografie dokážu nehnuteľnosť predstaviť iba čiastočne. Len zložito si možno na základe fotiek predstaviť dispozície nehnuteľnosti a celý rad ďalších detailov. V niektorých prípadoch preukazuje tento zastaralý spôsob prezentácie dokonca „medvediu službu“, pretože určité typy priestorov pôsobia na fotkách horšie, než ako vyzerajú v skutočnosti.

Riešením sú videopriehladky

Novým trendom, ktorému rýchlo rastie popularita, sú videopriehladky. Video verne zachytí celú nehnuteľnosť od okolia až po detaily interiéru. Zhliadnutie krátkeho videa vo vysokom rozlíšení je oveľa praktickejšie ako prezeranie klasických fotografií. Počas minúty možno zistiť všetko dôležité.

Ak si nedokážete predstaviť, ako taká videopriehladka nehnuteľnosti vlastne vyzerá, stačí sa pozrieť napríklad na VideoBydlení.cz. Tento prvý realitný portál zameraný na videopriehladky s inzerciou nehnuteľností z celej Českej republiky je na trhu už päť rokov a je skvelým dôkazom toho, že videopriehladky majú veľkú budúcnosť.

Než aby ste niekam jazdili, pustíte si video, a až až na jeho základe sa rozhodnete, aký bude váš ďalší krok. Pre majiteľa nehnuteľnosti je video zase skvelou vizitkou a konkurenčnou výhodou, ktorá upúta na prvý pohľad. Vhodná je ako pre predaj veľkých nehnuteľností, tak pre prenájmy klasických bytov či rodinných domov. Výhody videa možno využiť aj pri predaji pozemkov, kedy skvele fungujú zábery z výšky nasnímané dronom.

Choďte s dobou

V záplave bežných inzerátov s priemernými fotkami je videopriehladka neprehliadnuteľná. Dobre natočené video má väčšiu výpovednú hodnotu ako fotografie. Hlavnou výhodou je úspora času, ktorý by ste inak strávili prehliadkami. Neváhajte ísť s dobou, a až príde ten správny moment, tak si na videopriehladky spomeňte.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *