Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Elegantné využitie často menšieho priestoru v kúpeľni, nie je tak ťažké ako by sa mohlo zdať. Ideálnym riešením sú najnovšie trendy v podobe vzdušných sprchových kútov bez zastaralých vaničiek. Otvorené sprchové kúty pôsobia veľmi čistým a veľkolepým dojmom a dokonca umožňujú využiť akúkoľvek veľkú kúpeľňu.

Ak chcete najmodernejšiu kúpeľňu, potom môže byť sprcha bez vaničky práve to pravé pre vás. Ma hneď niekoľko výhod, ktoré stojí zato si prečítať. Prinášame hneď desať dôvodov, prečo sa rozhodnúť pre tento koncept sprchovania.

  1. Elegancia. Môžete ľubovoľne zladiť dlažbu s obkladom na stenách a dosiahnuť tak absolútne dokonalý a čistý vzhľad. Takáto kúpeľňa je veľmi obľúbená pre svoj minimalistický a harmonický vzhľad. Sprchové steny rovnako tak vyberáte podľa svojho uváženia. Môžete ich nakombinovať s vhodným dizajnovým žľabom. Sprchu môžete umiestniť v priestore či v rohu.

  2. Upratovanie. Ďalším dôvodom pre je samozrejme upratovanie. Jednoduchá údržba je dôležitým aspektom výberu pre každú gazdinku. Práve dlažba sa ľahko čistí, odpadá tak pravidelné a náročné umývanie sprchovej vany.
  3. Hygiena. K upratovaniu patrí tiež hygiena. Tá je práve v kúpeľňových priestoroch veľmi dôležitá. Požiadavky na čisté prostredie však kút bez vaničky splňuje dokonale. Dlažbu ľahko vytriete dezinfekčným prostriedkom alebo parným mopom.

  4. Odolnosť. Keramická dlažba je obľúbená tiež pre svoju vysokú životnosť a odolnosť. Je veľmi odolná proti mechanickému poškodeniu, to je práve výborná voľba pre sprchovú podlahu.
  5. Bezbariérový kút. Áno, táto voľba sprchovacieho riešenia je bezbariérová, čím sa opäť radí k tým najvyšším laťkám možného výberu a hodí sa aj tam, kde je potrebný prístup s invalidným vozíkom. Rozmery si totiž navolíte sami podľa toho, ako potrebujete.

  6. Moderna. Každý, kto chce byť trendy, môže zvážiť tento štýl kúpeľne. Ide o vysoko luxusný a moderný koncept, ktorý príjemne prevzdušní priestor a umožňuje vyhrať sa s interiérovým dizajnom.

  7. Bezpečnosť. Vyberte si z protišmýkových dlažieb alebo doplňte kút dizajnovou drevenou či inou protišmýkovou rohožou. Získate tak bezpečné miesto kam môžu deti i starší ľudia. Bezpečné je tiež sprchové sklo, zástena. Pre bezpečnosť rodiny bývajú niektoré sklá tiež v matnom prevedení, aby sklo šlo dobre vidieť.

  8. Žliabok. Pokládka dlažby sa uskutočňuje so žľiabkom v miernom sklone, tak máte istotu, že voda naozaj odtečie.

  9. Rozmery. Bezpochyby tou najväčšou výhodou je rozmer. Nemusíte sa omedzovať na veľkosť dostupných vaničiek či hotových sprchových kútov. Okrem rozmeru je populárna taktiež možnosť vytvorenia jedinečného priestoru umiestnením sprchy kamkoľvek.

  10. Cena. Kto by nebol rád, keby mohol chytro nakúpiť a ušetriť rodinný rozpočet. Tu to platí dvojnásobne. Zabudnite na kúpu vaničiek a sprchových kútov. Bude vám stačiť sprchová zástena a žliabok.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *