Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.
Inšpirácia – od Anglická sezóna

Nie je tomu tak dávno, kedy dominantnou ozdobou každej obývacej izby či lounge salóniku bolo typické kreslo – najlepšie tzv. ušaté. Ušiak vytváral v priestore hrejivé teplo a pohodlnú atmosféru. Posedenie v kresle s knihou bolo skrátka príjemným oddychom a čo viac, ušiak bol pýchou nejednej domácnosti. Staré dobré veci sa neustále točia a preto je aj dnes toto jedinečné kreslo obľúbeným módnym doplnkom. Každý, kto chce oživiť izbu a vytvoriť v nej útulnú atmosféru, môže siahnuť po ušiaku.

Inšpirácia – od Anglická sezóna
Inšpirácia – od Anglická sezóna

Nie je kreslo ako kreslo, preto prinášame niekoľko variantov, ktoré môžete zakúpiť a vybaviť tak svoj domov relaxačným miestom, ktoré si obľúbi každý člen vašej rodiny ( i mačka aj pes).

Retro ušiak

Čo môže byť tradičnejšie, než pôvodné klasické ušiaky? Dnes ľahko zakúpite kreslo vo vintage štýle, ktoré sa perfektne hodí do interiéru, kde kombinujete staré a nové, klasiku s modernou. Tieto kontrasty sú dnes veľmi obľúbené designermi. Veľký ušiak perfektne doplní vašu pohovku a my vám garantujeme, že sa na posedenie v ňom bude stáť fronta.

TEMPO KONDELA CHARLOT látka butterfly Viorica 1
TEMPO KONDELA CHARLOT látka butterfly Viorica 1

Moderný kúsok

Ak dávate prednosť modernému interiéru, potom samozrejme môžete vyberať z novodobých kresiel. Trh ponúka nepreberné množstvo ušiakov všetkých štýlov, tvarov i materiálov. Zohnať sa dajú dokonca aj kreslá z pravej kože. Pokiaľ máte obývací priestor v jemných tónoch, potom vyberte kreslo v podobných alebo rovnakých odtieňoch. Ak máte viac rustikálny štýl, potom môžete voliť aj kožené kreslo, ktoré vnesie do izby istú živočíšnosť.

Kreslo ušiak, látka sivá, CHARLOT
Kreslo ušiak, látka sivá, CHARLOT

Extravagancia

Máte radi farby? Možno bude pre vás to pravé orechové výrazný ušiak. Áno, kreslá kúpite aj vo výrazných farbách alebo dokonca vo vzore patchwork. Rôzne farby, rôzne vzory, rôzny vkus. Výrazné kreslá rozžiaria akúkoľvek izbu a vytvoria iskrivú náladu. Extravagantný kúsok sa ale rovnako tak dobre hodí aj do minimalistického interiéru. Jednoduchú plochu, ktorá je chladnejšia, výborne preteplíte jediným farebným kusom nábytku, čím docielite nápaditosti priestoru. Výrazné kreslá sa hodia všade tam, kde je živo.

Patchwork kreslo - ušiak
Patchwork kreslo – ušiak

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *